LAJMI I FUNDIT:

New Mexico

22 Artikuj

Statujat e personazheve nga “Breaking Bad” nxisin reagime në New Mexico: Po i lavdërojmë tregtarët e drogës

Statujat e personazheve nga “Breaking Bad” nxisin reagime në New Mexico: Po i lavdërojmë tregtarët e drogës

TV / Film
Zjarri në New Mexico djeg gati 300,000 hektarë, konsiderohet si zjarri më i madh në historinë e shtetit

Zjarri në New Mexico djeg gati 300,000 hektarë, konsiderohet si zjarri më i madh në historinë e shtetit

Amerika
Pamje dramatike në New Mexico – nxënësit “fluturojnë” në ajër pas një aksidenti mes autobusit dhe një veture që lëvizte me shpejtësi prej 180 km/h

Pamje dramatike në New Mexico – nxënësit “fluturojnë” në ajër pas një aksidenti mes autobusit dhe një veture që lëvizte me shpejtësi prej 180 km/h

Amerika
Po voziste biçikletën dhe po sulmonte njerëzit – një burrë plagosi 11 persona në 7 lokacione në Nju Meksiko

Po voziste biçikletën dhe po sulmonte njerëzit – një burrë plagosi 11 persona në 7 lokacione në Nju Meksiko

Nga Bota
Foshnjën e porsalindur e futi në thes të najlonit dhe e hodhi në kontejner, pesë orë më vonë e gjetën gjallë kalimtarët e rastit në New Mexico

Foshnjën e porsalindur e futi në thes të najlonit dhe e hodhi në kontejner, pesë orë më vonë e gjetën gjallë kalimtarët e rastit në New Mexico

Amerika
Shkoi për të bërë “shoping” për dhjetë minuta, harroi dritaren e veturës hapur – kur kthehet gjen 15 mijë bletë

Shkoi për të bërë “shoping” për dhjetë minuta, harroi dritaren e veturës hapur – kur kthehet gjen 15 mijë bletë

Kuriozitete
Adoleshenti në New Mexico kapi “peshkun më të madh ndonjëherë” – por humbi shansin për të thyer rekordin, pasi bëri një gabim

Adoleshenti në New Mexico kapi “peshkun më të madh ndonjëherë” – por humbi shansin për të thyer rekordin, pasi bëri një gabim

Dështime
Tentoi të arratiset pasi qëlloi për vdekje një polic, kolegët e të ndjerit në New Mexico i kundërpërgjigjen të dyshuarit – mbetet i vdekur në vend

Tentoi të arratiset pasi qëlloi për vdekje një polic, kolegët e të ndjerit në New Mexico i kundërpërgjigjen të dyshuarit – mbetet i vdekur në vend

Amerika
Zogjtë e ngordhur “përmbytin” shtetin amerikan, arsyeja është një mister

Zogjtë e ngordhur “përmbytin” shtetin amerikan, arsyeja është një mister

Nga Bota
Pak momente pasi i vendosi rrotat e reja, njëra prej tyre i del nga vendi dhe fluturon – godet veturën përballë që vinte në New Mexico

Pak momente pasi i vendosi rrotat e reja, njëra prej tyre i del nga vendi dhe fluturon – godet veturën përballë që vinte në New Mexico

Dështime
Konsumuan dezinfektues të duarve, tre persona ndërrojnë jetë në SHBA, një tjetër verbohet

Konsumuan dezinfektues të duarve, tre persona ndërrojnë jetë në SHBA, një tjetër verbohet

Nga Bota
Nju Meksiko: Gjen qese me 135 mijë dollarë dhe e dorëzon në polici

Nju Meksiko: Gjen qese me 135 mijë dollarë dhe e dorëzon në polici

Interesante
Katër anëtarë të familjes gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Ditën e Krishlindjes në SHBA

Katër anëtarë të familjes gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Ditën e Krishlindjes në SHBA

Nga Bota
Trump sërish në qendër të vëmendjes, kërkon ndërtimin e murit në Kolorado – edhe pse ky vend është qindra kilometra larg Meksikës

Trump sërish në qendër të vëmendjes, kërkon ndërtimin e murit në Kolorado – edhe pse ky vend është qindra kilometra larg Meksikës

Nga Bota
Dikur agjente e fshehtë në CIA, sot garon për kongres – befason të gjithë me videon e prezantuar

Dikur agjente e fshehtë në CIA, sot garon për kongres – befason të gjithë me videon e prezantuar

Nga Bota
Policët ia thyen xhamin dhe e tërhoqën zvarrë, megjithëse e kishte vënë rripin e sigurisë (Video)

Policët ia thyen xhamin dhe e tërhoqën zvarrë, megjithëse e kishte vënë rripin e sigurisë (Video)

Dështime
Drita misterioze që ndriçoi qiellin, shihet nga pesë shtete në afërsi (Video)

Drita misterioze që ndriçoi qiellin, shihet nga pesë shtete në afërsi (Video)

Interesante
Rimorkio e kthyer në pishinë nuk funksionoi si duhet, përfunduan të gërvishtur për asfalti (Video)

Rimorkio e kthyer në pishinë nuk funksionoi si duhet, përfunduan të gërvishtur për asfalti (Video)

Dështime
Hakerët me hulumtime të nivelit të CIA-s, për të rrënuar protestën e Shia LeBeoufit kundër Trumpit (Video)

Hakerët me hulumtime të nivelit të CIA-s, për të rrënuar protestën e Shia LeBeoufit kundër Trumpit (Video)

Interesante
Garuesi 99-vjeçar më i shpejtë se rivali tij, shtatë vjet më i ri (Video)

Garuesi 99-vjeçar më i shpejtë se rivali tij, shtatë vjet më i ri (Video)

Interesante
Vajza nëntëvjeçare dhunohet, vritet e copëtohet nga nëna dhe i dashuri saj (Foto)

Vajza nëntëvjeçare dhunohet, vritet e copëtohet nga nëna dhe i dashuri saj (Foto)

Nga Bota
E braktisi kur lindi, pas 19 vitesh është në lidhje me të: Nënë e bir shpallin publikisht incestin (Foto/Video)

E braktisi kur lindi, pas 19 vitesh është në lidhje me të: Nënë e bir shpallin publikisht incestin (Foto/Video)

Nga Bota