LAJMI I FUNDIT:

Çiklisti lëvizte në mes të rrugës, ia pamundëson shoferit tejkalimin me furgon (Video)

Çiklisti lëvizte në mes të rrugës, ia pamundëson shoferit tejkalimin me furgon (Video)

Sam England ishte duke u kthyer në shtëpinë që ka në Swansea të Anglisë, kur një çiklist i doli përpara dhe nuk po e lejonte të tejkalonte.

Derisa ndodhej në një zonë ku duhet të vozitet me mbi 30 kilometra në orë, e kishte pengesë të riun që i dilte përpara duke ia pamundësuar lëvizjen e duhur me furgon, transmeton Telegrafi.


Pamjet që mund t’i shihni më poshtë, tashmë po i verifikon policia, në përpjekje ta identifikojë ciklitin me sjellje të palejueshme.

Ka dyshime, se ai ngiste në këtë mënyrë, që të shtypej prej makinës, në mënyrë që të përfitonte më pas nga kompania e sigurimeve. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Kështu duket kombi VIP

Kështu duket kombi VIP

Auto
Miliarderi australian posedon 120 vetura - vlera e përgjithshme e tyre kap shumën e mbi 100 milionë dollarëve

Miliarderi australian posedon 120 vetura - vlera e përgjithshme e tyre kap shumën e mbi 100 milionë dollarëve

Auto
Pesë veturat që pritet të mos prodhohen në vitin 2024: Cili model do t'ju mungojë më së shumti?

Pesë veturat që pritet të mos prodhohen në vitin 2024: Cili model do t'ju mungojë më së shumti?

Auto
Tetë veturat më të shpejta në botë, njëra mban rekordin për shpejtësinë maksimale prej 531 kilometër në orë

Tetë veturat më të shpejta në botë, njëra mban rekordin për shpejtësinë maksimale prej 531 kilometër në orë

Auto
Ky Land Cruiser është aq i lehtë sa 'mund të ngrihet nga dy persona'

Ky Land Cruiser është aq i lehtë sa 'mund të ngrihet nga dy persona'

Auto
Cybertrucku i tregon Lamborghinit Urus se kush “është bosi” në garë – “e lë me gishta në gojë”

Cybertrucku i tregon Lamborghinit Urus se kush “është bosi” në garë – “e lë me gishta në gojë”

Auto
Kalo në kategori