LAJMI I FUNDIT:

Ndalohet për vozitje pa drita dhe me goma të shfryra, ajo që panë brenda makinës i hutoi policët (Foto)

Ndalohet për vozitje pa drita dhe me goma të shfryra, ajo që panë brenda makinës i hutoi policët (Foto)
Reklama

Policët në Norfolk të Anglisë, mbetën të habitur kur e ndaluan një veturë dhe gjetën që shoferi po e drejtonte atë pa timon dhe i ulur në një kovë të kthyer së prapthi.

Makina që besohet të jetë Peugeot 206, u ndalua për shkak se nuk i kishte dritat e ndezura, i mungonin mbrojtëset e përparme, teksa gomat i kishte të shfryra, transmeton Telegrafi.


“Po voziste gjatë natës dhe ishte i ulur në një kovë me ngjyrë të ngrirë, i mungonte timoni dhe po që e drejtonte me anë të një vegle shtrënguese”, thuhet në raportin policor.

Shoferi që nuk kishte dokumentacion të rregullt i ishte ekspozuar edhe telave të zhveshur.

Megjithëse i mungonin panelet e dyerve, ndërruesi i shpejtësive ishte shumë i mirë, bashkë me ndezësin e duhanit dhe shtresën për t’i vënë këmbët.

Ende nuk dihet se çfarë dënimi duhet të paguajë shoferi, për veturën në gjendje të rënduar, që tashmë i është konfiskuar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Një dhi, si një

Një dhi, si një "mysafir i paftuar" ka bërë që të evakuohet një qendër e riciklimit në Angli

Fun
Macja bëri të qeshin të gjithë me reagimin e saj ndaj veterinerit

Macja bëri të qeshin të gjithë me reagimin e saj ndaj veterinerit

Interesante
Kalo në kategori