LAJMI I FUNDIT:

Përfshihet në aksident rrugor, reagon ashpër ndaj shoferes që nuk ishte fajtore (Video)

Përfshihet në aksident rrugor, reagon ashpër ndaj shoferes që nuk ishte fajtore (Video)
Reklama

Një shofere franceze që po udhëtonte në Britani të Madhe, është përfshirë në një aksident rrugor, me një veturë që i doli përpara në rreth rrotullim.

Me këtë rast, shoferit i është derdhur kafeja dhe ia ka zhytur këmishën, ndërsa ishte duke shkuar për një intervistë pune, transmeton Telegrafi.


I nervozuar me incidentin, ai e ka qëlluar me shqelma veturën tjetër, pastaj e ka hedhur kafenë në xhamin e përparmë.

Përmes videos që po qa qarkullon në internet, po kërkohet identifikimi i këtij njeriu, që u soll në mënyrë shumë të ashpër, megjithëse ishte vet në faj. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori