LAJMI I FUNDIT:

Shkabaj

20 Artikuj

Digjet një automjet i policisë në Shkabaj të Obiliqit

Digjet një automjet i policisë në Shkabaj të Obiliqit

Kronika e Zezë
KRU Prishtina: Rinis trajtimi i ujit të pijshëm në impiantin e Shkabajt

KRU Prishtina: Rinis trajtimi i ujit të pijshëm në impiantin e Shkabajt

Të Tjera
Vdes një person në Shkabaj të Obiliqit, bie nga një lartësi

Vdes një person në Shkabaj të Obiliqit, bie nga një lartësi

Kronika e Zezë
Arrestohet një 30 vjeçar në Shkabaj – policia i gjeti drogë e armë pas batisjes në shtëpi

Arrestohet një 30 vjeçar në Shkabaj – policia i gjeti drogë e armë pas batisjes në shtëpi

Kronika e Zezë
Konjufca bënë homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Shkabaj: Rënia e tyre për liri, vazhdimësi e sakrificës së familjes Jashari

Konjufca bënë homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Shkabaj: Rënia e tyre për liri, vazhdimësi e sakrificës së familjes Jashari

Kosovë
​Rruga e shembur rrezikon komunikacionin, asnjë përpjekje për sanimin e saj

​Rruga e shembur rrezikon komunikacionin, asnjë përpjekje për sanimin e saj

Kosovë
Aksident trafiku në Shkabaj, lëndohen tre persona

Aksident trafiku në Shkabaj, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Marakli t’kerreve dhurojnë spektakël në organizimin ‘Diaspora Meeting’

Marakli t’kerreve dhurojnë spektakël në organizimin ‘Diaspora Meeting’

Ngjarje
“Diaspora Meeting” është shfaqja me super-vetura luksoze që zhvillohet të shtunën

“Diaspora Meeting” është shfaqja me super-vetura luksoze që zhvillohet të shtunën

Ngjarje
KRU ‘Prishtina’ porosit konsumatorët për shpenzim racional të ujit të pijshëm dhe pagesën e faturave

KRU ‘Prishtina’ porosit konsumatorët për shpenzim racional të ujit të pijshëm dhe pagesën e faturave

Të Tjera
Kampusi shkollor në Prishtinë publikohet në platformën më të njohur për arkitekturë

Kampusi shkollor në Prishtinë publikohet në platformën më të njohur për arkitekturë

American School of Kosova
American School of Kosova bën histori

American School of Kosova bën histori

American School of Kosova
Fshati Shkabaj mbetet pa ujë të pijshëm

Fshati Shkabaj mbetet pa ujë të pijshëm

Të Tjera
Fshati Shkabaj 25 orë nuk do të kenë ujë

Fshati Shkabaj 25 orë nuk do të kenë ujë

Të Tjera
Prishtinë, dërgohet në psikiatri sepse dyshohet se shkaktoi zjarr

Prishtinë, dërgohet në psikiatri sepse dyshohet se shkaktoi zjarr

Kronika e Zezë
Në fshatin Shkabaj, vetura me rimorkio del jashtë trasesë së rrugës (Video)

Në fshatin Shkabaj, vetura me rimorkio del jashtë trasesë së rrugës (Video)

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Shkabaj

Arrestohet një person në Shkabaj

Kronika e Zezë
Aksidenti në Shkabaj, një person në gjendje kritike

Aksidenti në Shkabaj, një person në gjendje kritike

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Shkabaj, tre të lënduar (Foto)

Aksident i rëndë në Shkabaj, tre të lënduar (Foto)

Kronika e Zezë
Policia liron prona të uzurpuara në Shkabaj

Policia liron prona të uzurpuara në Shkabaj

Kosovë