LAJMI I FUNDIT:

Vdes një person në Shkabaj të Obiliqit, bie nga një lartësi

Vdes një person në Shkabaj të Obiliqit, bie nga një lartësi
Foto: Arkiv

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka ndërruar jetë, pasi ka rënë nga një lartësi dhe nuk ka arritur t’u  përballojë plagëve. 

Reklama

Policia e Kosovës bën të ditur se vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

“Sot në stacionin policor të Obiliqit, është iniciuar një rast ‘hetim mbi vdekje’. Rasti ka ndodhë në fshatin Shkabaj, ku një person dyshohet se ka rënë nga një lartësi dhe ka pësuar lëndime. Viktima mashkull, nuk ka arrit të përballojë plagët dhe i njëjti  ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje”, bëhet e ditur në njoftim.

Rasti po hetohet nga njësitet kompetente në koordinim me prokurorinë dhe Inspektoratin e Punës. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Rama u përgjigjet atyre që po e kritikojnë për draft-Statutin e Asociacionit

Rama u përgjigjet atyre që po e kritikojnë për draft-Statutin e Asociacionit

Lajme
Para mbajtjes së zgjedhjeve të reja në veri, Vuçiq kërkon autonomi më të madhe për serbët atje

Para mbajtjes së zgjedhjeve të reja në veri, Vuçiq kërkon autonomi më të madhe për serbët atje

Lajme
Moszbatimi i Marrëveshjes për normalizim anulon konferencën e donatorëve për Kosovën dhe Serbinë

Moszbatimi i Marrëveshjes për normalizim anulon konferencën e donatorëve për Kosovën dhe Serbinë

Lajme
Haradinaj thirrje Kurtit e Osmanit: Pranoni sugjerimet e SHBA-së, beteja me Serbinë fitohet vetëm të koordinuar me aleatët

Haradinaj thirrje Kurtit e Osmanit: Pranoni sugjerimet e SHBA-së, beteja me Serbinë fitohet vetëm të koordinuar me aleatët

Lajme
Komuniteti Shqiptaro-Amerikan i kërkon Sekretarit amerikan Antony Blinken mbështetje për Kosovën

Komuniteti Shqiptaro-Amerikan i kërkon Sekretarit amerikan Antony Blinken mbështetje për Kosovën

Lajme
Qeveria: Nga Shqipëria zyrtare presim mbështetje, ndërmjetësues kemi shumë

Qeveria: Nga Shqipëria zyrtare presim mbështetje, ndërmjetësues kemi shumë

Lajme
Kalo në kategori