LAJMI I FUNDIT:

Sheik

14 Artikuj

Koleksioni më i çuditshëm i veturave të sheikut të Abu Dhabi-t

Koleksioni më i çuditshëm i veturave të sheikut të Abu Dhabi-t

Auto Fun
Nuk është një vizatim apo një lodër – është “Hummer-i” i një sheiku, tri herë më i madh se normali

Nuk është një vizatim apo një lodër – është “Hummer-i” i një sheiku, tri herë më i madh se normali

Auto Lajme
Bugatti Divo prej 7.1 milionë dollarësh i Sheikhut të Katarit shihet i parkuar në Londër

Bugatti Divo prej 7.1 milionë dollarësh i Sheikhut të Katarit shihet i parkuar në Londër

Auto Lajme
Brenda Hummer dykatësh të Sheikut, ka dhomë gjumi – kuzhinë e tualet

Brenda Hummer dykatësh të Sheikut, ka dhomë gjumi – kuzhinë e tualet

Auto Lajme
Në kërkim të mollës, ariu ia thyen derën e Lamborghinit – sheiku saudit nuk mund të ndalet duke qeshur

Në kërkim të mollës, ariu ia thyen derën e Lamborghinit – sheiku saudit nuk mund të ndalet duke qeshur

Fun Lajme
Sheiku i Katarit “shtrëngon duart” me një zyrtar të FIFA-s, por jo edhe me një refere – publikohen pamjet e këtij momenti

Sheiku i Katarit “shtrëngon duart” me një zyrtar të FIFA-s, por jo edhe me një refere – publikohen pamjet e këtij momenti

Kuriozitete
Pse asnjë anëtar i familjes mbretërore apo sheik nuk është në listën e miliarderëve të Forbes?

Pse asnjë anëtar i familjes mbretërore apo sheik nuk është në listën e miliarderëve të Forbes?

Botë
Sheiku i thërret devetë me emër – dhe ato i përgjigjen atij

Sheiku i thërret devetë me emër – dhe ato i përgjigjen atij

Fun Lajme
Sheiku i Dubait ka ofruar aq shumë para për një kalë, sa që edhe ekspertët e kësaj industrie kanë mbetur të befasuar

Sheiku i Dubait ka ofruar aq shumë para për një kalë, sa që edhe ekspertët e kësaj industrie kanë mbetur të befasuar

Interesante
Sheiku arab vdes në Londër

Sheiku arab vdes në Londër

Nga Bota
Sheiku denoncon tri gratë: Nuk më lejuan të martohem me një tjetër

Sheiku denoncon tri gratë: Nuk më lejuan të martohem me një tjetër

Interesante
Sheiku nga Katari i interesuar për investime në Ohër

Sheiku nga Katari i interesuar për investime në Ohër

Bashkim Iljazi
Sheiku bëhet me makinën që e kërkoi, për lëvizje në dunat e shkretëtirës (Video)

Sheiku bëhet me makinën që e kërkoi, për lëvizje në dunat e shkretëtirës (Video)

Auto Fun
Sheiku viziton zyrat e shërbimeve publike, por shokohet kur kupton se askush nuk ka dalë në punë (Foto/Video)

Sheiku viziton zyrat e shërbimeve publike, por shokohet kur kupton se askush nuk ka dalë në punë (Foto/Video)

Nga Bota