LAJMI I FUNDIT:
Shakira

Shakira

337 Artikuj

Info

Shakira Isabel Mebarak Ripoll ka lindur më 2 shkurt të vitit 1977.

Marrëdhënia e Jimmy Butler dhe Shakiras: Lojtari i NBA-së sqaron thashethemet

Marrëdhënia e Jimmy Butler dhe Shakiras: Lojtari i NBA-së sqaron thashethemet

Yjet
Shakira akuzohet për përvetësimin e mbi gjashtë milionë eurove nga obligimet tatimore në Spanjë

Shakira akuzohet për përvetësimin e mbi gjashtë milionë eurove nga obligimet tatimore në Spanjë

Yjet
Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

Po Flitet
Shakira refuzoi të ndryshonte tekstin e këngës ‘diss’ për Piquen, pavarësisht se ekipi i saj i lutej ta bënte

Shakira refuzoi të ndryshonte tekstin e këngës ‘diss’ për Piquen, pavarësisht se ekipi i saj i lutej ta bënte

Yjet
Shakira thotë se Pique e tradhtoi gjatë kohës kur ajo po merrej me babanë e saj të sëmurë

Shakira thotë se Pique e tradhtoi gjatë kohës kur ajo po merrej me babanë e saj të sëmurë

Yjet
Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Po Flitet
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Yjet
Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Po Flitet
Pas performancës së jashtëzakonshme në VMA, Spotify shpall 29 shtatorin si ‘dita e Shakiras’

Pas performancës së jashtëzakonshme në VMA, Spotify shpall 29 shtatorin si ‘dita e Shakiras’

Yjet
Shakira titullon këngën e re sipas pseudonimit që i kishin vënë miqtë e Pique? Aludohet për një tjetër ‘diss’

Shakira titullon këngën e re sipas pseudonimit që i kishin vënë miqtë e Pique? Aludohet për një tjetër ‘diss’

Muzikë
Interpretimi i Shakiras cilësohet ndër më të mirët në VMA

Interpretimi i Shakiras cilësohet ndër më të mirët në VMA

Muzikë
U mundua, por nuk ia doli ta shmangte shikimin nga Bebe Rexha – bëhet virale videoja me vëllanë e Shakiras

U mundua, por nuk ia doli ta shmangte shikimin nga Bebe Rexha – bëhet virale videoja me vëllanë e Shakiras

Po Flitet
Reagimi i Taylor Swift ndaj performancës së Shakiras është një hit në rrjetet sociale saqë kolumbianes iu desh të përgjigjej

Reagimi i Taylor Swift ndaj performancës së Shakiras është një hit në rrjetet sociale saqë kolumbianes iu desh të përgjigjej

Yjet
Shakira është yll i tepihut të kuq: Ajo u shfaq me fustan ngjyrë ari me dekolte të thellë në VMA

Shakira është yll i tepihut të kuq: Ajo u shfaq me fustan ngjyrë ari me dekolte të thellë në VMA

Modë
Shakira nis përgatitjet për performancën në MTV Video Music Awards, publikon imazhe nga akrobacitë në prapaskenë

Shakira nis përgatitjet për performancën në MTV Video Music Awards, publikon imazhe nga akrobacitë në prapaskenë

Yjet
Teksa përflitet për një romancë me Lewis Hamilton, Shakira fotografohet me fëmijët gjatë pushimeve në Miami

Teksa përflitet për një romancë me Lewis Hamilton, Shakira fotografohet me fëmijët gjatë pushimeve në Miami

Yjet
Pique mbush kryetitujt e mediave spanjolle: Është në pushime me të dashurën në Dubrovnik

Pique mbush kryetitujt e mediave spanjolle: Është në pushime me të dashurën në Dubrovnik

Yjet
Shakira do të marrë çmimin ‘Video Vanguard’ në MTV VMAs 2023

Shakira do të marrë çmimin ‘Video Vanguard’ në MTV VMAs 2023

Muzikë
Shakira dhe Drake nxisin thashethemet për romancë pasi shihen duke u larguar nga e njëjta festë

Shakira dhe Drake nxisin thashethemet për romancë pasi shihen duke u larguar nga e njëjta festë

Yjet
Forcohen thashethemet për romancë mes Shakiras dhe Lewis Hamilton, dyshja thuhet se kaluan kohë bashkë në Ibiza

Forcohen thashethemet për romancë mes Shakiras dhe Lewis Hamilton, dyshja thuhet se kaluan kohë bashkë në Ibiza

Yjet
Gerard Pique vendoset me të dashurën e re në shtëpinë në Barcelonë, në të cilën kishte jetuar me Shakiran

Gerard Pique vendoset me të dashurën e re në shtëpinë në Barcelonë, në të cilën kishte jetuar me Shakiran

Yjet
Gerard Pique nuk po gjen qetësi, publiku ndërpret fjalimin e tij dhe thërrasin njëzëri emrin e Shakiras

Gerard Pique nuk po gjen qetësi, publiku ndërpret fjalimin e tij dhe thërrasin njëzëri emrin e Shakiras

Yjet
Shakira fiton tetë çmime në “Premios Juvented 2023”

Shakira fiton tetë çmime në “Premios Juvented 2023”

Yjet
Shakira shijoi një darkë në Londër me yllin e NBA, Jimmy Butler

Shakira shijoi një darkë në Londër me yllin e NBA, Jimmy Butler

Po Flitet