LAJMI I FUNDIT:

Interpretimi i Shakiras cilësohet ndër më të mirët në VMA

Interpretimi i Shakiras cilësohet ndër më të mirët në VMA
(Foto: AFP/Getty)
Reklama

Shakira mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards në New Jersey dhe i mahniti të gjithë me performancën e saj.

Këngëtarja kolumbiane doli në skenë dhe që në fillim realizoi disa lëvizje atraktive kërcimi dhe shkaktoi duartrokitje nga publiku.


U mundua, por nuk ia doli ta shmangte shikimin nga Bebe Rexha – bëhet virale videoja me vëllanë e Shakiras
Lexo po ashtu U mundua, por nuk ia doli ta shmangte shikimin nga Bebe Rexha – bëhet virale videoja me vëllanë e Shakiras

Kjo u pasua nga një interpretim i disa prej hiteve më të mëdha të saja, si “She Wolf”, “Hips Don’t Lie”, “Objection (Tango)”, “Whenever, Wherever”, “Te felicito” dhe shumë të tjera, ndërsa zëri i publikut këndonte pa u lodhur së bashku me të.

Reagimi i Taylor Swift ndaj performancës së Shakiras është një hit në rrjetet sociale saqë kolumbianes iu desh të përgjigjej
Lexo po ashtu Reagimi i Taylor Swift ndaj performancës së Shakiras është një hit në rrjetet sociale saqë kolumbianes iu desh të përgjigjej

Performanca është publikuar edhe në YouTube dhe brenda një dite ka kaluar shifrën prej tetë milionë shikimesh.

Komentues të shumtë i kanë dhënë komplimente pafund Shakiras duke e cilësuar ndër interpretimet më të mira në histori të MTV Video Music Awards. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori