LAJMI I FUNDIT:

Santiana Maloku

171 Artikuj

E fejuara e Bucit, Verona befason me fjalët për Santianën

E fejuara e Bucit, Verona befason me fjalët për Santianën

Yjet
Santiana Maloku: Partneri nuk më ndalon të kem shokë, e di si jam

Santiana Maloku: Partneri nuk më ndalon të kem shokë, e di si jam

Yjet
Santiana Maloku: Lumbardhi nuk e ka fituar me meritë, shpesh e kam demoluar me debate në BBVK

Santiana Maloku: Lumbardhi nuk e ka fituar me meritë, shpesh e kam demoluar me debate në BBVK

Yjet
Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Yjet
Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Poldora Kosovo
Alba i përgjigjet Santianës: T’i kam dërguar edhe rrobat e mia personale, është duke u tepruar mosmirënjohja

Alba i përgjigjet Santianës: T’i kam dërguar edhe rrobat e mia personale, është duke u tepruar mosmirënjohja

Yjet
Santiana thyen heshtjen për raportin me Albën: E kam parë që nuk më ka përkrahur në asnjë moment, u ndjeva shumë keq

Santiana thyen heshtjen për raportin me Albën: E kam parë që nuk më ka përkrahur në asnjë moment, u ndjeva shumë keq

Yjet
Pas ofendimeve në TikTok, Santiana ka përgjigjje për Edona James

Pas ofendimeve në TikTok, Santiana ka përgjigjje për Edona James

Yjet
Edona James nuk flet me Santianën pas Big Brother: E kam ditur se është e pafytyrë

Edona James nuk flet me Santianën pas Big Brother: E kam ditur se është e pafytyrë

Yjet
Santiana flet për BBVK: Nuk e vrava askënd, më kanë gjykuar sikur të kisha bërë ndonjë lloj krimi

Santiana flet për BBVK: Nuk e vrava askënd, më kanë gjykuar sikur të kisha bërë ndonjë lloj krimi

Yjet
Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

Yjet
“Një eksperiencë si kjo nuk harrohet lehtë”, reagimi i Santianës pas daljes nga Big Brother

“Një eksperiencë si kjo nuk harrohet lehtë”, reagimi i Santianës pas daljes nga Big Brother

Yjet
“A e ka hyrjen e ndaluar në Zone?”– Santiana i përgjigjet Bucit

“A e ka hyrjen e ndaluar në Zone?”– Santiana i përgjigjet Bucit

Yjet
Santiana Maloku: Kam marrë komente negative për lojën me Bucin, kanë kërcënuar edhe familjen time

Santiana Maloku: Kam marrë komente negative për lojën me Bucin, kanë kërcënuar edhe familjen time

Yjet
“A e ka hyrjen e ndaluar Santiana në Zone?” – Ylli Dervishi flet pas daljes së BBVK

“A e ka hyrjen e ndaluar Santiana në Zone?” – Ylli Dervishi flet pas daljes së BBVK

Yjet
“Jeta prapë vazhdoi”, Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale – njëjtë siç bëri me Bucin

“Jeta prapë vazhdoi”, Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale – njëjtë siç bëri me Bucin

Yjet
“Ti iu ke frikësu Santianës” – Blerando dhe Lumbardhi ngacmojnë Edonën

“Ti iu ke frikësu Santianës” – Blerando dhe Lumbardhi ngacmojnë Edonën

Yjet
Santiana eliminohet në gjysmëfinalen e Big Brother VIP Kosova

Santiana eliminohet në gjysmëfinalen e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Monika – Santianës: A ke me nda çmimin e madh me Bucin nëse veç e fiton

Monika – Santianës: A ke me nda çmimin e madh me Bucin nëse veç e fiton

Yjet
Santiana: Besoj se publiku më beson për lojën me Bucin, ndjenja kam veç për Lirimin

Santiana: Besoj se publiku më beson për lojën me Bucin, ndjenja kam veç për Lirimin

Yjet
Santiana i drejtohet Shqipës: Të njeh e gjithë Shqipëria, erdhe këtu për ta rregulluar imazhin

Santiana i drejtohet Shqipës: Të njeh e gjithë Shqipëria, erdhe këtu për ta rregulluar imazhin

Yjet
Edona – Santianës: Prekja nga Ylli në të pasme për mua është tradhti

Edona – Santianës: Prekja nga Ylli në të pasme për mua është tradhti

Yjet
“Ti i ofendon femrat, nuk le të zezë pa thënë” – përplasje e ashpër mes Santianës dhe Shqipes

“Ti i ofendon femrat, nuk le të zezë pa thënë” – përplasje e ashpër mes Santianës dhe Shqipes

Yjet
Santiana për nënën e saj: Është e vetmja femër në terren me 12 meshkuj

Santiana për nënën e saj: Është e vetmja femër në terren me 12 meshkuj

Yjet