LAJMI I FUNDIT:

Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi – Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes
Santiana Maloku në "Shok Podcast" (Foto: Onima Entertainment/YouTube)

Santiana Maloku, një nga banoret më të diskutuara të “Big Brother VIP Kosova”, ishte së fundmi e ftuar në “Shok Podcast” ku bisedoi me moderatorin Fis Junikun për eksperiencën e saj në BBVK.

Gjatë kësaj bisede të hapur, Santiana zbuloi disa nga sekretet e përditshmërisë në shtëpinë më të famshme në Kosovë, duke dhënë një pasqyrë të re të jetesës atje.


Fis Juniku e kërkoi të ndajë mendimet e saj rreth vendimit të produksionit për të larguar pajisjen e vrapimit nga shtëpia për këtë sezon – një ndryshim që u vu re nga fansat, pasi në edicionin e kaluar banorët shpesh kontrollonin kohën përmes saj.

Santiana Maloku në “Shok Podcast” (Foto: Onima Entertainment/YouTube)

Santiana dhe Fisi qeshën ndërsa shpjegonin se këtë vit ata kishin vendosur të përdorin mikrovalën si një metodë alternative për të ditur orën e saktë. Megjithatë, kur produksioni e zbulonte këtë, ndërronte orën e mikrovalës për t’i çorientuar ata.

Gjatë intervistës, modelja nga Gjakova zbuloi gjithashtu një incident të pazakontë që ndodhi gjatë qëndrimit të saj në BBVK, i cili nuk ishte treguar më parë nga produksioni.

Santiana tregoi se si një mi i vogël kishte hyrë në shtëpi dhe kishte prekur shumë nga ushqimet, duke krijuar një situatë stresi për banorët. Ky informacion ishte mbajtur fshehur dhe nuk ishte trajtuar hapur në spektakël, duke i lënë banorët të përballen me papriturinë pa mbështetje ekstreme.

Maloku përndryshe arriti deri në gjysmëfinale të këtij spektakli, i cili në edicionin e dytë u fitua nga ish-futbollisti Lumbardh Salihu. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori