LAJMI I FUNDIT:

Santiana Maloku habit ndjekësit me fotografi nga pushimet në Shqipëri

Santiana Maloku habit ndjekësit me fotografi nga pushimet në Shqipëri

Modelja e njohur, Santiana Maloku, po shijon ditët e saj të pushimeve në bregdetin shqiptar, duke mahnitur ndjekësit me pamje nga momentet magjepsëse pranë detit.

Santiana, e njohur për prezencën e saj të fortë në rrjetet sociale, nuk ka nguruar të ndajë me fansat fotografi ku shfaq linjat e saj të trupit të mahnitshëm.

Nëpërmjet publikimeve të saj të fundit në Instagram, modelja ka treguar se di të zgjedhë veshje që në mënyrën më të mirë të mundshme theksojnë fizikun e saj të përsosur.

Foto: Santiana Maloku/Instagram

Santiana ka zgjedhur për këto imazhe një fustan të shkurtë dhe të ngjushtë që i përshtatet në mënyrë fantastike.

Veshja e saj, e cila është krejtësisht në nuancë të bardhë, bashkë me këpucët që po ashtu janë të bardha, bie në sy për thjeshtësinë e saj elegante dhe tërheqëse.

E tillë kombinim i jep asaj një pamje të pastër dhe verore që duket se është perfekte për ambientin ku ndodhet. /Telegrafi/

Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram
Foto: Santiana Maloku/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Prifti që vdiq dhe u ringjall, thotë se në ferr djajtë këndonin këngën “Umbrella” të Rihannas

Prifti që vdiq dhe u ringjall, thotë se në ferr djajtë këndonin këngën “Umbrella” të Rihannas

Magazina
Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Magazina
Kalo në kategori