LAJMI I FUNDIT:

Santiana Maloku: Lumbardhi nuk e ka fituar me meritë, shpesh e kam demoluar me debate në BBVK

Santiana Maloku: Lumbardhi nuk e ka fituar me meritë, shpesh e kam demoluar me debate në BBVK
Santiana Maloku (Foto: Onima Entertainment/YouTube)

Santiana Maloku, ish-konkurrentja e njohur e “Big Brother VIP Kosova”, u shfaq së fundmi në një intervistë me moderatorin Fis Juniku ku foli për fituesin e këtij edicioni, Lumbardh Salihun.

Pavarësisht rivalitetit dhe debateve të shpeshta që pati me të gjatë qëndrimit në shtëpi, Santiana mori një qëndrim të balancuar kur u pyet nëse Lumbardh meritonte fitoren.


“S’mund të them që e ka fituar me meritë, sepse unë me Lumbardhin kam pasur shumë debate, edhe shpesh nëpër debate e kam demoluar Lumbardhin unë, e din ai vet”, u shpreh Santiana, duke sugjeruar se përballjet e tyre ishin të ashpra. Megjithatë, ajo shtoi një vlerësim pozitiv për karakterin e tij: “Por nuk është djalë i keq, është shumë djalë i mirë”.

Foto: Santiana Maloku/Instagram

Përvoja e Santianës në “Big Brother VIP Kosova” u mbyll në gjysmëfinalen e edicionit të dytë, vetëm një javë para se të zhvillohej finalja, ku pati katër konkurrentë në luftë për çmimin e madh: Edona James, Blerando, Shqipe Hysenaj dhe Lumbardh Salihu.

Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi - Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes
Lexo po ashtu Nga gjetja e orës së saktë në mikrovalë e deri te miu që iu hyri në shtëpi - Santiana rrëfen sekretet e Big Brother VIP Kosova pas daljes

Eliminimi i saj solli fundin e një udhëtimi të gjatë dhe të mbushur me ndodhi në shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Edhe pse për Santianën, fituesi i këtij edicioni mund të mos të jetë zgjedhur në bazë të meritës në debatet e tyre të ashpra, komentet e saj pasqyrojnë një respekt të thellë dhe njohje të cilësive të Lumbardhit si person. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori