LAJMI I FUNDIT:
Rodrygo Goes

Rodrygo Goes

166 Artikuj

Info

Rodrygo Goes është nga Brazili dhe ka lindur më 9 janar të vitit 2001.

Ancelotti dhe disa futbollistë të Real Madridit rikrijojnë foton ikonike të vitit 2022

Ancelotti dhe disa futbollistë të Real Madridit rikrijojnë foton ikonike të vitit 2022

La Liga
Ancelotti konfirmon rikthimin e Courtois, flet edhe për lëndimet e Bellinghamit dhe Rodrygos

Ancelotti konfirmon rikthimin e Courtois, flet edhe për lëndimet e Bellinghamit dhe Rodrygos

La Liga
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
“Nuk doja”, ylli 200 milionësh i Real Madridit konfirmon se dikur refuzoi transferimin prej 3 milionë eurosh te Liverpooli

“Nuk doja”, ylli 200 milionësh i Real Madridit konfirmon se dikur refuzoi transferimin prej 3 milionë eurosh te Liverpooli

Ndërkombëtare
Ylli i Real Madridit përfundon në listën e dëshirave të katër gjigantëve të Ligës Premier

Ylli i Real Madridit përfundon në listën e dëshirave të katër gjigantëve të Ligës Premier

La Liga
A do të jeni rezervë kur të vije Mbappe? Rodrygo me përgjigje epike për gazetarët spanjollë

A do të jeni rezervë kur të vije Mbappe? Rodrygo me përgjigje epike për gazetarët spanjollë

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Katër klubet e mëdha të Ligës Premier po ndjekin nga afër situatën e Rodrygos

Katër klubet e mëdha të Ligës Premier po ndjekin nga afër situatën e Rodrygos

Premier League
Rodrygo ia bën të qartë të ardhmen Real Madridit

Rodrygo ia bën të qartë të ardhmen Real Madridit

La Liga
Rodrygo në probleme serioze te Real Madridi

Rodrygo në probleme serioze te Real Madridi

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
A po planifikon Real Madridi të shesë Viniciusin ose Rodrygon për të akomoduar Mbappen?

A po planifikon Real Madridi të shesë Viniciusin ose Rodrygon për të akomoduar Mbappen?

La Liga
E ardhmja e pasigurt e Rodrygos te Reali, alarmohen skuadrat e mëdha angleze

E ardhmja e pasigurt e Rodrygos te Reali, alarmohen skuadrat e mëdha angleze

La Liga
Plani i Real Madridit për ta lehtësuar transferimin e Mbappes është shitja e super yllit

Plani i Real Madridit për ta lehtësuar transferimin e Mbappes është shitja e super yllit

La Liga
U pyet për transferimin e Mbappes, Rodrygo jep një përgjigje që lë të hapur gjithçka

U pyet për transferimin e Mbappes, Rodrygo jep një përgjigje që lë të hapur gjithçka

La Liga
Real Madridi tregon forcën para tifozëve të vet, fiton me ‘poker’ golash ndaj Gironës

Real Madridi tregon forcën para tifozëve të vet, fiton me ‘poker’ golash ndaj Gironës

La Liga
Savio flet për Gironan dhe luftën për titull, zbulon edhe idhullin e tij

Savio flet për Gironan dhe luftën për titull, zbulon edhe idhullin e tij

La Liga
Mbappe te Real Madridi: PSG bëhet gati për hakmarrje, synon yllin e madrilenëve

Mbappe te Real Madridi: PSG bëhet gati për hakmarrje, synon yllin e madrilenëve

Ligue 1
Tjetër skandal në Spanjë, zbulohet biseda e gjyqtarit me lojtarët e Real Madridit për rastin Rodrygo: Ai e meritonte karton të kuq

Tjetër skandal në Spanjë, zbulohet biseda e gjyqtarit me lojtarët e Real Madridit për rastin Rodrygo: Ai e meritonte karton të kuq

La Liga
Si iu shpëtoi gjyqtarëve goditja me shuplakë e Rodrygos ndaj portierit të Las Palmas, eksperti i gjykimit thotë se ishte karton i kuq

Si iu shpëtoi gjyqtarëve goditja me shuplakë e Rodrygos ndaj portierit të Las Palmas, eksperti i gjykimit thotë se ishte karton i kuq

La Liga
Ancelotti ofron përditësimin e fundit për pesë lojtarët e lënduar të Real Madridit

Ancelotti ofron përditësimin e fundit për pesë lojtarët e lënduar të Real Madridit

La Liga
Trofeu i parë për vitin 2024: Real Madridi shkatërron Barcelonën në Superkupën e Spanjës

Trofeu i parë për vitin 2024: Real Madridi shkatërron Barcelonën në Superkupën e Spanjës

La Liga
Real Madridi shpartallon Barcelonën, shënon edhe golin e katërt

Real Madridi shpartallon Barcelonën, shënon edhe golin e katërt

La Liga
Rodrygo zgjedh legjendën e Real Madridit me të cilën do të donte të luante – nuk është CR7

Rodrygo zgjedh legjendën e Real Madridit me të cilën do të donte të luante – nuk është CR7

Ndërkombëtare