LAJMI I FUNDIT:

RB Salzburg

371 Artikuj

Zyrtare: Dijon Kameri i bashkohet Grasshopperit

Zyrtare: Dijon Kameri i bashkohet Grasshopperit

Ligat tjera
Nga viti 2014 deri në 2023: Klubet që kanë bilanc pozitiv dhe negativ nga shitjet dhe transferimet e lojtarëve

Nga viti 2014 deri në 2023: Klubet që kanë bilanc pozitiv dhe negativ nga shitjet dhe transferimet e lojtarëve

Ndërkombëtare
‘Çmenduria’ e Angel di Marias: Shënon gol nga korneri

‘Çmenduria’ e Angel di Marias: Shënon gol nga korneri

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Liga e Kampionëve
Interi u detyrua të ndërrojë fanellën si mysafir për shkak të rregullit të çuditshëm të Ligës së Kampionëve

Interi u detyrua të ndërrojë fanellën si mysafir për shkak të rregullit të çuditshëm të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Mjafton goli i Lautaros, Interi kalon në fazën e eliminimit direkt

Mjafton goli i Lautaros, Interi kalon në fazën e eliminimit direkt

Liga e Kampionëve
Inter nuk gabon në shtëpi, mposht Red Bull Salzburgun

Inter nuk gabon në shtëpi, mposht Red Bull Salzburgun

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Dhjetë klubet me bilancin më të mirë në të ardhura nga shitjet në dekadën e fundit

Dhjetë klubet me bilancin më të mirë në të ardhura nga shitjet në dekadën e fundit

Ndërkombëtare
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve
Mund t’ju ketë ikur, ky është asistimi maestral i Asllanit për golin e Sensit

Mund t’ju ketë ikur, ky është asistimi maestral i Asllanit për golin e Sensit

Ndërkombëtare
Zyrtare: Okafor është i Milanit

Zyrtare: Okafor është i Milanit

Serie A
Okafor arrin për testet mjekësore të Milanit

Okafor arrin për testet mjekësore të Milanit

Serie A
Milani arrin marrëveshje për të nënshkruar me sulmuesin Okafor

Milani arrin marrëveshje për të nënshkruar me sulmuesin Okafor

Serie A
Leeds United duhet t’ia paguajë 28 milionë euro ish lojtarit të tyre që luajti 48 minuta

Leeds United duhet t’ia paguajë 28 milionë euro ish lojtarit të tyre që luajti 48 minuta

Premier League
Arsenali projekton transferimin e sensacionit të RB Salzburg

Arsenali projekton transferimin e sensacionit të RB Salzburg

Premier League
“Barça më donte, por ëndrra ime më e madhe është të luaj për Real Madridin” – talenti i Salzburgut që po emocionin të gjithë me lojën e tij

“Barça më donte, por ëndrra ime më e madhe është të luaj për Real Madridin” – talenti i Salzburgut që po emocionin të gjithë me lojën e tij

Ligat tjera
Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Salzburg, veçohet Dybala

Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Salzburg, veçohet Dybala

Liga e Evropës
Roma përmbys rezultatin nga ndeshja e parë dhe eliminon Salzburgun

Roma përmbys rezultatin nga ndeshja e parë dhe eliminon Salzburgun

Liga e Evropës
Roma shpreson ta përmbysë epërsinë e Salzburgut – formacionet zyrtare

Roma shpreson ta përmbysë epërsinë e Salzburgut – formacionet zyrtare

Liga e Evropës