LAJMI I FUNDIT:

Radio Dukagjini

26 Artikuj

Muzikë, mirënjohje e nderime – Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime – Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Radio Dukagjini ndan çmimin “Artistja e Vitit” për këngëtaren Dafina Zeqiri

Radio Dukagjini ndan çmimin “Artistja e Vitit” për këngëtaren Dafina Zeqiri

Muzikë
Radio Dukagjini numër 1 në Kosovë, 24 vjet në shërbim të qytetarëve, flet drejtoresha Doli-Muhaxhiri

Radio Dukagjini numër 1 në Kosovë, 24 vjet në shërbim të qytetarëve, flet drejtoresha Doli-Muhaxhiri

Elfije Boletini
Radio Dukagjini ia qet “Pikën”

Radio Dukagjini ia qet “Pikën”

Radio Dukagjini
“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për Gazmend Malokun

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për Gazmend Malokun

Kosovë
Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e tetë me radhë!

Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e tetë me radhë!

Radio Dukagjini
Fituesja më e re e 500€ nga loja Dukë!

Fituesja më e re e 500€ nga loja Dukë!

Radio Dukagjini
Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e pestë me rradhë!

Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e pestë me rradhë!

Radio Dukagjini
Radio Dukagjini shpallë fituesin e 500€ për këtë javë!

Radio Dukagjini shpallë fituesin e 500€ për këtë javë!

Radio Dukagjini
Radio Dukagjini ofron 500€ çdo javë me lojën Dukë

Radio Dukagjini ofron 500€ çdo javë me lojën Dukë

Radio Dukagjini
500 euro çdo javë, për dëgjuesit e Radio Dukagjinit

500 euro çdo javë, për dëgjuesit e Radio Dukagjinit

Kosovë
Radio Dukagjini shënon 23-vjetorin e themelimit – “Një Jetë me Ty”

Radio Dukagjini shënon 23-vjetorin e themelimit – “Një Jetë me Ty”

Kosovë
“22 vjet bashkë”, Dukagjini radio më e dëgjuar në Kosovë

“22 vjet bashkë”, Dukagjini radio më e dëgjuar në Kosovë

Kosovë
Edita Doli: Isha punëtorja më e lumtur kur u pagova 70 euro në muaj

Edita Doli: Isha punëtorja më e lumtur kur u pagova 70 euro në muaj

TV / Film
Radio Dukagjini shënon 21 vjetorin e themelimit

Radio Dukagjini shënon 21 vjetorin e themelimit

Kosovë
Flet pacienti nga Vitia i prekur me Coronavirus

Flet pacienti nga Vitia i prekur me Coronavirus

Shëndetësi
Djali i Labinot Tahirit aktor në serialin “O sa mirë”

Djali i Labinot Tahirit aktor në serialin “O sa mirë”

TV / Film
Halil Kastrati, Njeriu i Vitit

Halil Kastrati, Njeriu i Vitit

Kosovë
Rita Saraqi flet për raportet e saj me reperin Buta

Rita Saraqi flet për raportet e saj me reperin Buta

Po Flitet
Morena Taraku vë në siklet Norik Ukën me pyetjen e saj

Morena Taraku vë në siklet Norik Ukën me pyetjen e saj

Magazina
Norik Uka i jep fund beqarisë

Norik Uka i jep fund beqarisë

Po Flitet
RTV Dukagjini shënon 20 vjetorin e themelimit, ndryshim dhe transformim i madh në dy dekada jetë

RTV Dukagjini shënon 20 vjetorin e themelimit, ndryshim dhe transformim i madh në dy dekada jetë

Kosovë
Getoari katër muajsh kalon me sukses operimin në zemër (Video)

Getoari katër muajsh kalon me sukses operimin në zemër (Video)

Kosovë
Rikthehet Grupi 403

Rikthehet Grupi 403

Muzikë