LAJMI I FUNDIT:

“Ishalla Zoti ju ndihmon se ju ka ra me harxhu”, përgjigjet kreative nga dëgjuesit e Radio Dukagjinit bëjnë që moderatorët mos të mbajnë të qeshurat

“Ishalla Zoti ju ndihmon se ju ka ra me harxhu”, përgjigjet kreative nga dëgjuesit e Radio Dukagjinit bëjnë që moderatorët mos të mbajnë të qeshurat

Disa dëgjues të Radio Dukagjinit morën pjesë përmes telefonit dhe rrjeteve sociale në emisionin “Pikë”, duke iu përgjigjur pyetjes “Çka mundesh me thanë edhe n’spital edhe n’dasëm”.

E përgjigjet e tyre ishin shumë argëtuese, sa që të qeshurat nuk mund t’i ndalonin edhe moderatorët e emisionit.


Disa nga përgjigjet janë këto: “Çka s’sheh njeri’ – ‘Urime’ – ‘Ishalla Zoti ju ndihmon se ju ka ra me harxhu’, ‘Edhe kjo u kry’ – ‘Taksiratit s’mundesh me i ik’ – ‘A të dhimti?'”.

Në videon e më poshtme mund të shikoni të gjitha përgjigjet, dhe se cila në fund fitoi 50 euro. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Fun
Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Interesante
Ilustrimi që ju jep dhembje koke: Janë 12 pika, por është e pamundur t’i shihen të gjitha njëherësh

Ilustrimi që ju jep dhembje koke: Janë 12 pika, por është e pamundur t’i shihen të gjitha njëherësh

Interesante
Kampionati Kombëtar i Mjekrës dhe Mustaqeve thyen rekorde botërore

Kampionati Kombëtar i Mjekrës dhe Mustaqeve thyen rekorde botërore

Interesante
Vetëmbrojtje

Vetëmbrojtje

Kalo në kategori