LAJMI I FUNDIT:

Kënga e fundit nga Nora Istrefi, inspirim nga një film në Netflix

Kënga e fundit nga Nora Istrefi, inspirim nga një film në Netflix
Foto: Radio Dukagjini/YouTube

Këngëtarja Nora Istrefi, së fundmi ka sjell këngën e saj të re të quajtur ‘Gati’ në bashkëpunim me Eli Malaj dhe Claydee.

Nora ishte mysafire në emisionin “Drive on D” në Radio Dukagjini me Donika Hyseni dhe Blend Murati, ku ka treguar se për këtë projekt muzikor është inspiruar nga një film që e ka pa në Netflix.


“Unë dëshiroj vazhdimisht të eksperimentoj dhe të sjelli gjëra të reja si për vetën ashtu edhe për audiencën. Dua të eksploroj më shumë me muzikën. Kjo ka qenë edhe dëshira që kisha, kur më erdhi idea nga një film në Netflix për këngën e fundit, që uroj se do t’i pëlqej audiencës”, u shpreh Nora.

Foto: Radio Dukagjini/YouTube

Përpos informacioneve rreth këngës së re, Nora ka folur edhe për një bashkëpunim të mundshëm mes saj dhe Erës, e poashtu për përfshirjen e vajzës së saj Renee në muzikë.

Për më tepër detaje, klikoni mbi linkun për të parë videon e plotë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"O Bes Kallaku", reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmendin ish-partnerin në koncert

Magazina
“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

Magazina
Osmani ia tha të gjitha në sy Vuçiqit, por një detaj me domethënie i presidentes mori të gjithë vëmendjen

Osmani ia tha të gjitha në sy Vuçiqit, por një detaj me domethënie i presidentes mori të gjithë vëmendjen

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti, shfaq figurën mbresëlënëse me bikini të zeza, në një arratisje ekzotike

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti, shfaq figurën mbresëlënëse me bikini të zeza, në një arratisje ekzotike

Magazina
Ish-banori i Big Brother VIP Albania, na prezanton me partneren për herë të parë

Ish-banori i Big Brother VIP Albania, na prezanton me partneren për herë të parë

Magazina

"Ndoshta pse jam shqiptare", Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Magazina
Kalo në kategori