LAJMI I FUNDIT:

Piloti

83 Artikuj

Piloti polak i aeroplanit i propozon martesë partneres e cila punon si stjuardese – momentin emocionues e ndau me pasagjerët

Piloti polak i aeroplanit i propozon martesë partneres e cila punon si stjuardese – momentin emocionues e ndau me pasagjerët

Interesante
Gjesti i ëmbël i pilotit bëhet viral në rrjete sociale

Gjesti i ëmbël i pilotit bëhet viral në rrjete sociale

Fun Lajme
Zelensky zbulon videon e stërvitjes së pilotëve ukrainas me aeroplanët F-16 në Danimarkë

Zelensky zbulon videon e stërvitjes së pilotëve ukrainas me aeroplanët F-16 në Danimarkë

Nga Bota
Kishte ikur në Ukrainë me helikopterin e ushtrisë së Kremlinit, gjendet i vdekur në Spanjë piloti rus

Kishte ikur në Ukrainë me helikopterin e ushtrisë së Kremlinit, gjendet i vdekur në Spanjë piloti rus

Evropa
Piloti nga Zelanda e Re i mbajtur peng, me mesazh prekës për gruan dhe djalin e tij – një vit pasi u kap nga rebelët në Papuan Perëndimore

Piloti nga Zelanda e Re i mbajtur peng, me mesazh prekës për gruan dhe djalin e tij – një vit pasi u kap nga rebelët në Papuan Perëndimore

Nga Bota
Çfarë ndodh kur pilotin e zë gjumi gjatë fluturimit?

Çfarë ndodh kur pilotin e zë gjumi gjatë fluturimit?

Kuriozitete
Zelensky ka një thirrje për pilotët rusë – pas rrëzimit të pesë aeroplanëve luftarakë të Putinit brenda një jave

Zelensky ka një thirrje për pilotët rusë – pas rrëzimit të pesë aeroplanëve luftarakë të Putinit brenda një jave

Nga Bota
Piloti amerikan hidhet në mënyrë të sigurt përpara se aeroplani i tij luftarak të rrëzohet në det pranë Koresë së Jugut

Piloti amerikan hidhet në mënyrë të sigurt përpara se aeroplani i tij luftarak të rrëzohet në det pranë Koresë së Jugut

Nga Bota
Shpëtohet piloti që qëndroi disa orë në krahun e një aeroplani që ra në një zonë të mbushur me aligatorë dhe mushkonja në Florida

Shpëtohet piloti që qëndroi disa orë në krahun e një aeroplani që ra në një zonë të mbushur me aligatorë dhe mushkonja në Florida

Amerika
Dy pilotët e linjës ajrore britanike detyruan të bëjnë një ulje kur thithën erë të keqe në kabinë

Dy pilotët e linjës ajrore britanike detyruan të bëjnë një ulje kur thithën erë të keqe në kabinë

Evropa
Piloti britanik thithi kokainë nga gjoksi i një gruaje të zhveshur pak orë para fluturimit, u mburr duke i treguar stjuardesës – pushohet nga puna

Piloti britanik thithi kokainë nga gjoksi i një gruaje të zhveshur pak orë para fluturimit, u mburr duke i treguar stjuardesës – pushohet nga puna

Evropa
Piloti këshillon se çfarë duhet bërë gjatë turbulencave, ndërsa tregoi një truk që i qetëson pasagjerët

Piloti këshillon se çfarë duhet bërë gjatë turbulencave, ndërsa tregoi një truk që i qetëson pasagjerët

Këshilla Lifestyle
Piloti kap fenomenin e rrallë të motit nga kabina e aeroplanit – para se një uragan ‘të zbarkojë’ në Florida

Piloti kap fenomenin e rrallë të motit nga kabina e aeroplanit – para se një uragan ‘të zbarkojë’ në Florida

Amerika
Piloti shkatërroi laurën e parkingut me sëpatë në Denver – sigurimi mezi arriti ta ndalë – publikohen pamjet nga aeroporti ndërkombëtar

Piloti shkatërroi laurën e parkingut me sëpatë në Denver – sigurimi mezi arriti ta ndalë – publikohen pamjet nga aeroporti ndërkombëtar

Amerika
Një pilot vdiq pasi u rrëzua në banjën e një aeroplani me 271 pasagjerë, që po fluturonte nga Miami në Kili

Një pilot vdiq pasi u rrëzua në banjën e një aeroplani me 271 pasagjerë, që po fluturonte nga Miami në Kili

Nga Bota
Pasagjerja merr kontrollin e aeroplanit të vogël pasi piloti “pësoi një urgjencë mjekësore” – përfunduan në një ishull të Massachusetts

Pasagjerja merr kontrollin e aeroplanit të vogël pasi piloti “pësoi një urgjencë mjekësore” – përfunduan në një ishull të Massachusetts

Amerika
Tha se i shpëtoi më të keqes duke u hedhur në oqean – rrëfimi i pilotit që pa shpërthimin e një vullkani në Zelandën e Re në vitin 2019

Tha se i shpëtoi më të keqes duke u hedhur në oqean – rrëfimi i pilotit që pa shpërthimin e një vullkani në Zelandën e Re në vitin 2019

Nga Bota
Aeroplani i tij po binte në det, piloti bëri një “arratisje mrekullie” – një dëshmitar rrëfen ngjarjen që ndodhi në qytetin bregdetar të Uellsit Jugor

Aeroplani i tij po binte në det, piloti bëri një “arratisje mrekullie” – një dëshmitar rrëfen ngjarjen që ndodhi në qytetin bregdetar të Uellsit Jugor

Evropa