LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Greqisë

208 Artikuj

Boubacar Kamara la muajin e mjaltit pas thirrjes së vonshme të Francës, por nuk luajti asnjë minutë

Boubacar Kamara la muajin e mjaltit pas thirrjes së vonshme të Francës, por nuk luajti asnjë minutë

Përfaqësueset
Grupet B dhe C cilësohen si ‘grupe të vdekjes’ në kualifikimet për Euro 2024

Grupet B dhe C cilësohen si ‘grupe të vdekjes’ në kualifikimet për Euro 2024

Përfaqësueset
Fitorja e Qipros ndaj Greqisë e bën grupin e Kosovës të komplikuar, kombinimet që mund të ndodhin në xhiron e fundit

Fitorja e Qipros ndaj Greqisë e bën grupin e Kosovës të komplikuar, kombinimet që mund të ndodhin në xhiron e fundit

Lavdim Pireva
UEFA ka dënuar Greqinë për ndeshjen me Kosovën në Ligën e Kombeve

UEFA ka dënuar Greqinë për ndeshjen me Kosovën në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Trajneri grek flet pas fitores ndaj Kosovës, por heziton të tregojë fyerjet që i bëri Rrahmanit

Trajneri grek flet pas fitores ndaj Kosovës, por heziton të tregojë fyerjet që i bëri Rrahmanit

Përfaqësuesja e Kosovës
Reagimi i Albin Kurtit pas humbjes së Kosovës nga Greqia

Reagimi i Albin Kurtit pas humbjes së Kosovës nga Greqia

Përfaqësuesja e Kosovës
Muriqi: U zgjuam pasi pësuam golin, por ishte vonë

Muriqi: U zgjuam pasi pësuam golin, por ishte vonë

Përfaqësuesja e Kosovës
Rudhani: Ndiheshim të pasigurt në fushë nga sulmet e tifozëve

Rudhani: Ndiheshim të pasigurt në fushë nga sulmet e tifozëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrahmani rrëfen momentin kur e shau trajneri i Greqisë

Rrahmani rrëfen momentin kur e shau trajneri i Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse: Duhet të shohim përpara

Giresse: Duhet të shohim përpara

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve: Greqi 2-0 Kosovë, Rrahmani veçohet te Dardanët

Notat e lojtarëve: Greqi 2-0 Kosovë, Rrahmani veçohet te Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova pëson humbje në udhëtim te Greqia

Kosova pëson humbje në udhëtim te Greqia

Përfaqësuesja e Kosovës
Pjesa e parë: Kosova mban portën të paprekur ndaj Greqisë

Pjesa e parë: Kosova mban portën të paprekur ndaj Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Tifozët grekë provokuan me flamur të Serbisë, fishkëllyen himnin e Kosovës dhe i gjuajtën me gurë Dardanët

Tifozët grekë provokuan me flamur të Serbisë, fishkëllyen himnin e Kosovës dhe i gjuajtën me gurë Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacionet zyrtare: Kosova sfidon Greqinë për vendin e parë në grup

Formacionet zyrtare: Kosova sfidon Greqinë për vendin e parë në grup

Përfaqësuesja e Kosovës
Detajet e ndeshjes Greqi 2-0 Kosovë

Detajet e ndeshjes Greqi 2-0 Kosovë

Përfaqësuesja e Kosovës
Në urimin për Ditën e Çlirimit, Ademi i motivon Dardanët të fitojnë ndaj Greqisë

Në urimin për Ditën e Çlirimit, Ademi i motivon Dardanët të fitojnë ndaj Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Grekët e shohin si finale ndeshjen me Kosovën, ky është formacioni që pritet ta rreshtojë Poyet në fushë

Grekët e shohin si finale ndeshjen me Kosovën, ky është formacioni që pritet ta rreshtojë Poyet në fushë

Përfaqësuesja e Kosovës
Alain Giresse pritet të vendos këtë formacion në përballje me Greqinë, mungesat e detyrojnë për ndryshime

Alain Giresse pritet të vendos këtë formacion në përballje me Greqinë, mungesat e detyrojnë për ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Me shumë mungesa, Kosova do të kërkojë fitoren e parë ndaj Greqisë

Me shumë mungesa, Kosova do të kërkojë fitoren e parë ndaj Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse: Ndaj Greqisë nuk është përcaktuese – kemi shumë mungesa, por duhet të luajë mirë për Kosovën ai që luan

Giresse: Ndaj Greqisë nuk është përcaktuese – kemi shumë mungesa, por duhet të luajë mirë për Kosovën ai që luan

Përfaqësuesja e Kosovës
Rashica kërkon fitoren në Greqi: Është ndeshja e fundit për qershor, mund të përcaktojë gjithçka

Rashica kërkon fitoren në Greqi: Është ndeshja e fundit për qershor, mund të përcaktojë gjithçka

Përfaqësuesja e Kosovës
‘Dardanët’ arrijnë në Volos, me pesë mungesa ndaj Greqisë

‘Dardanët’ arrijnë në Volos, me pesë mungesa ndaj Greqisë

Përfaqësueset
Mediat greke lavdërojnë skuadrën e Gustavo Poyet: Tri ndeshja pa pranuar gol, mbrojtja e fortë ‘çelësi’ i suksesit

Mediat greke lavdërojnë skuadrën e Gustavo Poyet: Tri ndeshja pa pranuar gol, mbrojtja e fortë ‘çelësi’ i suksesit

Përfaqësuesja e Kosovës