LAJMI I FUNDIT:

People's Choice Awards

14 Artikuj

Bebe Rexha nominohet për një nga çmimet më të rëndësishme në ‘People’s Choice Awards 2023’

Bebe Rexha nominohet për një nga çmimet më të rëndësishme në ‘People’s Choice Awards 2023’

Muzikë
“People’s Choice Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

“People’s Choice Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

TV / Film
Christina Aguilera rikrijon në “People’s Choice Awards 2021” veshjen e dy dekadave më parë

Christina Aguilera rikrijon në “People’s Choice Awards 2021” veshjen e dy dekadave më parë

Modë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards 2021”

Modë
Kim Kardashian falënderon Kanye West teksa nderohet me çmimin ‘Ikona e Modës’ në People’s Choice Awards

Kim Kardashian falënderon Kanye West teksa nderohet me çmimin ‘Ikona e Modës’ në People’s Choice Awards

Yjet
People’s Choice Awards 2021: Lista e plotë e fituesve

People’s Choice Awards 2021: Lista e plotë e fituesve

TV / Film
People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

Modë
Lopez kritikohet se nuk qau vërtet në ceremoninë e ‘People’s Choice Awards’

Lopez kritikohet se nuk qau vërtet në ceremoninë e ‘People’s Choice Awards’

Po Flitet
Jennifer Lopez shpallet ‘Ikona e vitit 2020′ në “People’s Choice Awards”: Duhet të jesh krenar për atë që je, pavarësisht nga vjen

Jennifer Lopez shpallet ‘Ikona e vitit 2020′ në “People’s Choice Awards”: Duhet të jesh krenar për atë që je, pavarësisht nga vjen

Yjet
Demi Lovato bëhet bionde, merr vëmendje gjatë prezantimit të “PCA 2020”

Demi Lovato bëhet bionde, merr vëmendje gjatë prezantimit të “PCA 2020”

Yjet
Bebe Rexha plot shik gjatë prezencës në “People’s Choice Awards”

Bebe Rexha plot shik gjatë prezencës në “People’s Choice Awards”

Yjet
People’s Choice Awards 2020: Dukjet më të mira në tapetin e kuq

People’s Choice Awards 2020: Dukjet më të mira në tapetin e kuq

Modë
Dua Lipa me katër nominime dhe Ava Max me dy në “People’s Choice Awards 2020”

Dua Lipa me katër nominime dhe Ava Max me dy në “People’s Choice Awards 2020”

Muzikë
Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

TV / Film