LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards 2021”

“People’s Choice Awards 2021” ishte një natë seriozisht e mbushur me yje.

Ceremonia e organizuar nga Kenan Thompson shfaqi Kim Kardashian duke marrë çmimin ‘Ikona e modës’ dhe Christina Aguilera duke marrë në shtëpi çmimin ‘Ikona e muzikës’.


“People’s Choice Awards 2021” njihen për më shumë se disa momente ikonike të modës, edhe ky vit nuk ishte ndryshe.

Pjesëmarrëse në mbrëmje ishin edhe yjet e TikTok-ut Addison Rae e Charli D’Amelio.

Më poshtë, shikoni të gjitha momentet e modës së të famshmëve:

Kim Kardashian

Halle Berry

Sydney Sweeney

H.E.R.

JoJo Siwa

Porsha Williams

Charli D’Amelio

Lili Reinhart

Paris Jackson

Addison Rae

Avani Gregg

Madelyn Cline

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Femra
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Kalo në kategori