LAJMI I FUNDIT:

Paul Walker

49 Artikuj

Do të ishte ditëlindja e tij e 50-të, Vin Diesel me dedikim për Paul Walker

Do të ishte ditëlindja e tij e 50-të, Vin Diesel me dedikim për Paul Walker

Yjet
Vajza e Paul Walker flet për lidhjen e veçantë me babanë e ndjerë, pohon se akoma merr sinjale nga ai

Vajza e Paul Walker flet për lidhjen e veçantë me babanë e ndjerë, pohon se akoma merr sinjale nga ai

Yjet
Nissan Skyline GT-R nga ‘Fast and Furious’ shitet për 1.18 milionë dollarë, vendos rekord të ri

Nissan Skyline GT-R nga ‘Fast and Furious’ shitet për 1.18 milionë dollarë, vendos rekord të ri

Auto Lajme
Twitter pretendon se të famshmit e vdekur po abonohen në shërbimin Twitter Blue

Twitter pretendon se të famshmit e vdekur po abonohen në shërbimin Twitter Blue

Aplikacione
Del në ankand një Nissan Skyline që u vozit nga Paul Walker në “Fast and Furious 4”

Del në ankand një Nissan Skyline që u vozit nga Paul Walker në “Fast and Furious 4”

Auto Lajme
Vin Diesel kujton mikun e ndjerë, Paul Walker në përvjetorin e nëntë të vdekjes së tij: Të dua dhe më mungon

Vin Diesel kujton mikun e ndjerë, Paul Walker në përvjetorin e nëntë të vdekjes së tij: Të dua dhe më mungon

Yjet
Shitet Nissan Skyline GT-R që e ka vozitur Paul Walker

Shitet Nissan Skyline GT-R që e ka vozitur Paul Walker

Auto Lajme
Porsche 911 Carrera e Paul Walker do të shitet në Ankandin e Monterey

Porsche 911 Carrera e Paul Walker do të shitet në Ankandin e Monterey

Auto Lajme
Vajza e Paul Walker, Meadow zbulon se kishte pësuar një abort në vitin 2020

Vajza e Paul Walker, Meadow zbulon se kishte pësuar një abort në vitin 2020

Yjet
Paul Walker dhe Jenni Rivera do të nderohen me yje në ‘Walk of Fame’ në Hollywood

Paul Walker dhe Jenni Rivera do të nderohen me yje në ‘Walk of Fame’ në Hollywood

Yjet
Pete Davidson i bashkohet kastit të “Fast & Furious 10” pavarësisht shakasë së pahijshme për vdekjen e Paul Walker

Pete Davidson i bashkohet kastit të “Fast & Furious 10” pavarësisht shakasë së pahijshme për vdekjen e Paul Walker

TV / Film
Mitsubishi Eclipse GS nga filmi “Fast and the Furious”, shitet për 170.500 dollarë

Mitsubishi Eclipse GS nga filmi “Fast and the Furious”, shitet për 170.500 dollarë

Auto Lajme
Vajza e Paul Walker shërohet nga tumori: Ishte udhëtim i gjatë, ndihem e bekuar dhe mirënjohëse

Vajza e Paul Walker shërohet nga tumori: Ishte udhëtim i gjatë, ndihem e bekuar dhe mirënjohëse

Yjet
Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Yjet
Me një çmim marramendës prej 560 mijë dollarësh, shitet vetura që Paul Walker e përdorte në “Fast and Furious”

Me një çmim marramendës prej 560 mijë dollarësh, shitet vetura që Paul Walker e përdorte në “Fast and Furious”

TV / Film
Del në ankand Toyota Supra e Paul Walker në “The Fast and the Furious”

Del në ankand Toyota Supra e Paul Walker në “The Fast and the Furious”

TV / Film
Vin Diesel falënderon Paul Walker për inspirimin që i dha për muzikë

Vin Diesel falënderon Paul Walker për inspirimin që i dha për muzikë

Yjet
Paul Walker përkujtohet nga vajza Meadow në përvjetorin e 47-të të lindjes

Paul Walker përkujtohet nga vajza Meadow në përvjetorin e 47-të të lindjes

Yjet
Menaxheri i Paul Walker hedh në gjyq kompaninë e huasë së aktorit të ndjerë për komisione të papaguara

Menaxheri i Paul Walker hedh në gjyq kompaninë e huasë së aktorit të ndjerë për komisione të papaguara

Yjet
Vajza e Paul Walker publikon një video të veçantë me aktorin: Kurrë nuk kam menduar se do ta ndaj këtë

Vajza e Paul Walker publikon një video të veçantë me aktorin: Kurrë nuk kam menduar se do ta ndaj këtë

Yjet
Paul Walker rikthehet në filmin Fast&Furious 9?

Paul Walker rikthehet në filmin Fast&Furious 9?

Yjet
Në kujtim të Paul Walker: Jeta e aktorit përmes fotografive

Në kujtim të Paul Walker: Jeta e aktorit përmes fotografive

Yjet
Vajza e Paul Walker kujton aktorin me një dedikim emocional

Vajza e Paul Walker kujton aktorin me një dedikim emocional

Yjet
Vëllai i Paul Walker lë të hapur mundësinë e kthimit në rolin e Brian O’Conner në “Fast and Furious”

Vëllai i Paul Walker lë të hapur mundësinë e kthimit në rolin e Brian O’Conner në “Fast and Furious”

TV / Film