LAJMI I FUNDIT:

Pau Torres

31 Artikuj

Trajner i ri, sulmues i ri, epokë e re – Tottenhami mund të bëhet konkurrent serioz në Ligën Premier

Trajner i ri, sulmues i ri, epokë e re – Tottenhami mund të bëhet konkurrent serioz në Ligën Premier

Premier League
Revolucion total te PSG: Do të bashkohen shtatë lojtarë të rinj, do të ketë largime të bujshme

Revolucion total te PSG: Do të bashkohen shtatë lojtarë të rinj, do të ketë largime të bujshme

Ligue 1
E dëshironin me ngulm Pau Torresin, por tre gjigantët e Ligës Premier u zmbrapsen nga çmimi i kërkuar

E dëshironin me ngulm Pau Torresin, por tre gjigantët e Ligës Premier u zmbrapsen nga çmimi i kërkuar

Premier League
Barcelona vazhdon punën për mbrojtësin qendror – situata e tre yjeve në listën e Xavit

Barcelona vazhdon punën për mbrojtësin qendror – situata e tre yjeve në listën e Xavit

La Liga
Juventusi po lufton me Manchester Cityn për shërbimet e Pau Torres

Juventusi po lufton me Manchester Cityn për shërbimet e Pau Torres

Serie A
Juventusi ka punuar në fshehtësi për pasardhësin e De Ligt, emri i zgjedhur është Pau Torres

Juventusi ka punuar në fshehtësi për pasardhësin e De Ligt, emri i zgjedhur është Pau Torres

Serie A
Dështuan me Koulibalyn, por Juventusi lidhet me gjashtë emra të njohur për ta pasuar Chiellinin

Dështuan me Koulibalyn, por Juventusi lidhet me gjashtë emra të njohur për ta pasuar Chiellinin

Serie A
Dy formacionet se si mund të rreshtohet Unitedi me prurjet e reja – Ten Hag vështron shtatë lojtarë

Dy formacionet se si mund të rreshtohet Unitedi me prurjet e reja – Ten Hag vështron shtatë lojtarë

Premier League
Me Haalandin dhe dy transferime të tjera gjigante, City mund ta “frikësojë” çdo skuadër në Evropë

Me Haalandin dhe dy transferime të tjera gjigante, City mund ta “frikësojë” çdo skuadër në Evropë

Premier League
Real Madridi përpilon një listë me katër dëshira për qendrën e mbrojtjes, në listë edhe Joe Gomez

Real Madridi përpilon një listë me katër dëshira për qendrën e mbrojtjes, në listë edhe Joe Gomez

La Liga
Pau Torres nuk është më prioritet i Realit

Pau Torres nuk është më prioritet i Realit

La Liga
Real Madrid 0-0 Villarreal, notat e lojtarëve

Real Madrid 0-0 Villarreal, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi do të transferojë një mbrojtës qendror, ka pesë emra në listë

Real Madridi do të transferojë një mbrojtës qendror, ka pesë emra në listë

La Liga
Real Madridi ka gati një ofertë të majme për Pau Torres

Real Madridi ka gati një ofertë të majme për Pau Torres

La Liga
Vazhdimet përcaktojnë fituesin e ndeshjes dramatike: Spanja eliminon Kroacinë dhe kalon në çerekfinale të Euro 2020

Vazhdimet përcaktojnë fituesin e ndeshjes dramatike: Spanja eliminon Kroacinë dhe kalon në çerekfinale të Euro 2020

Përfaqësueset
Barcelona projekton transferimin e Pau Torres, por problem mbetet klauzola e lartë e tij

Barcelona projekton transferimin e Pau Torres, por problem mbetet klauzola e lartë e tij

La Liga
Pesë opsionet e Manchester Unitedit për qendërmbrojtës – nga Varane te Pau Torres

Pesë opsionet e Manchester Unitedit për qendërmbrojtës – nga Varane te Pau Torres

Premier League
Nëse jo Ramos, atëherë Unitedi shënjestëron transferimin e Pau Torrres

Nëse jo Ramos, atëherë Unitedi shënjestëron transferimin e Pau Torrres

Premier League
Alaba, Kounde apo Pau Torres: Cili do të ishte zëvendësimi më i mirë taktik për Sergio Ramos

Alaba, Kounde apo Pau Torres: Cili do të ishte zëvendësimi më i mirë taktik për Sergio Ramos

La Liga
Reali insiston për transferimin e Pau Torres

Reali insiston për transferimin e Pau Torres

La Liga
Bayerni e gjen zëvendësuesin e Alabas në Spanjë, gati oferta e lartë për Pau Torres

Bayerni e gjen zëvendësuesin e Alabas në Spanjë, gati oferta e lartë për Pau Torres

La Liga
Pau Torres shihet si ideali për mbrojtjen, Real Madridi gati ta paguajë klauzolën për spanjollin

Pau Torres shihet si ideali për mbrojtjen, Real Madridi gati ta paguajë klauzolën për spanjollin

La Liga
“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

Shkumbin Pireva
E vazhdoi apo jo kontratën me Real Madridin, klubi duhet të mendojë për të ardhmen – katër kandidatët më të fortë që mund ta zëvendësojnë Sergio Ramosin

E vazhdoi apo jo kontratën me Real Madridin, klubi duhet të mendojë për të ardhmen – katër kandidatët më të fortë që mund ta zëvendësojnë Sergio Ramosin

La Liga