LAJMI I FUNDIT:

Pastrimi

364 Artikuj

Si t’i pastroni bizhuteritë prej ari si profesionistë

Si t’i pastroni bizhuteritë prej ari si profesionistë

Këshilla dhe ide
I premtoi se do t’ia jep 10 funte nëse ia pastron veturën, britaniku pendohet keq – nipi 8-vjeç ia mbushi tërë mjetin me ujë

I premtoi se do t’ia jep 10 funte nëse ia pastron veturën, britaniku pendohet keq – nipi 8-vjeç ia mbushi tërë mjetin me ujë

Fun Lajme
Pastroni dhomën “jashtëzakonisht të rrëmujshme” për 10 minuta, duke përdorur këtë truk gjenial

Pastroni dhomën “jashtëzakonisht të rrëmujshme” për 10 minuta, duke përdorur këtë truk gjenial

Shtëpi dhe dekor
Si ta largoni erën e keqe të qumështit brenda veturës tuaj

Si ta largoni erën e keqe të qumështit brenda veturës tuaj

Auto Fun
A rekomandohet përdorimi i pecetave të lagura

A rekomandohet përdorimi i pecetave të lagura

Këshilla Lifestyle
Produkti ushqimor që e pastron shumë mirë sternën e tualetit

Produkti ushqimor që e pastron shumë mirë sternën e tualetit

Bëje vet
Me këto tri produkte do ta pastroni më lehtë lagështuesin e ajrit

Me këto tri produkte do ta pastroni më lehtë lagështuesin e ajrit

Bëje vet
Temperatura në të cilën duhet të lahen çarçafët për të hequr qafe mikroorganizmat

Temperatura në të cilën duhet të lahen çarçafët për të hequr qafe mikroorganizmat

Këshilla dhe ide
Sa e keqe është në të vërtetë të mos e lani kurrë robdeshambrin tuaj

Sa e keqe është në të vërtetë të mos e lani kurrë robdeshambrin tuaj

Këshilla dhe ide
Brusha e dhëmbëve preferohet të lahet mirë një herë në javë

Brusha e dhëmbëve preferohet të lahet mirë një herë në javë

Këshilla Lifestyle
Pastron mirë dritaret, do t’i bëjë të shkëlqejnë: Nuk është as uthull, as sodë buke

Pastron mirë dritaret, do t’i bëjë të shkëlqejnë: Nuk është as uthull, as sodë buke

Bëje vet
Pastroni sipërfaqet e qelqta pa lënë shenja me ndihmën e përbërësit që e keni në kuzhinë

Pastroni sipërfaqet e qelqta pa lënë shenja me ndihmën e përbërësit që e keni në kuzhinë

Bëje vet
Hiqni njollat e sapunit me ndihmën e përbërësve që keni në kuzhinën tuaj

Hiqni njollat e sapunit me ndihmën e përbërësve që keni në kuzhinën tuaj

Këshilla dhe ide
Tri mënyra për t’i eliminuar njollat me erë të keqe të yndyrës nga rrobat

Tri mënyra për t’i eliminuar njollat me erë të keqe të yndyrës nga rrobat

Bëje vet
Mund të përdorni pastë dhëmbësh për t’i hequr njollat dhe për t’i mirëmbajtur sendet shtëpiake

Mund të përdorni pastë dhëmbësh për t’i hequr njollat dhe për t’i mirëmbajtur sendet shtëpiake

Bëje vet
Si t’i pastroni në mënyrë efikase dyshemetë me pllaka

Si t’i pastroni në mënyrë efikase dyshemetë me pllaka

Bëje vet
Metoda të thjeshta me të cilat banja juaj do të ketë gjithmonë një erë të këndshme

Metoda të thjeshta me të cilat banja juaj do të ketë gjithmonë një erë të këndshme

Këshilla dhe ide
Aktiviteti i “Let’s do it Kosova”, pastrohen disa hapësira publike të kryeqytetit dhe vendndalimet e autobusëve

Aktiviteti i “Let’s do it Kosova”, pastrohen disa hapësira publike të kryeqytetit dhe vendndalimet e autobusëve

Prishtina
Erëzën e njohur mund ta përdorni edhe në mënyra të tjera, kanella është një agjent i shkëlqyer pastrimi

Erëzën e njohur mund ta përdorni edhe në mënyra të tjera, kanella është një agjent i shkëlqyer pastrimi

Këshilla dhe ide
Tri pjesët e trupit që më së shpeshti nuk pastrohen siç duhet

Tri pjesët e trupit që më së shpeshti nuk pastrohen siç duhet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
A e dini pse duhet t’i lani bananet dhe shalqirin para se t’i qëroni

A e dini pse duhet t’i lani bananet dhe shalqirin para se t’i qëroni

Bëje vet
Mos e hidhni lëvoren e mollës, mund ta përdorni në shtëpi

Mos e hidhni lëvoren e mollës, mund ta përdorni në shtëpi

Këshilla dhe ide
Sulmoi punëtorët e kompanisë pastrimi, arrestohet prishtinasi

Sulmoi punëtorët e kompanisë pastrimi, arrestohet prishtinasi

Kronika e Zezë
Ruani shkëlqimin dhe pastërtinë e sipërfaqeve prej druri me ndihmën e produkteve natyrale

Ruani shkëlqimin dhe pastërtinë e sipërfaqeve prej druri me ndihmën e produkteve natyrale

Bëje vet