LAJMI I FUNDIT:

Paolo Maldini

209 Artikuj

‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

Ndërkombëtare
Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Ndërkombëtare
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Shkumbin Pireva
“Së pari Maldini dhe tani Mourinho”, Capello kritikon pronarët amerikanë të klubeve

“Së pari Maldini dhe tani Mourinho”, Capello kritikon pronarët amerikanë të klubeve

Serie A
Maldini zbulon emrat e tre lojtarëve më të mirë që ka parë ndonjëherë

Maldini zbulon emrat e tre lojtarëve më të mirë që ka parë ndonjëherë

Ndërkombëtare
“Luftova për ta nënshkruar, të gjithë ishin kundër”, Maldini kritikon Milanin për shitjen e Tonalit

“Luftova për ta nënshkruar, të gjithë ishin kundër”, Maldini kritikon Milanin për shitjen e Tonalit

Ndërkombëtare
Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Serie A
Maldini: 10 ditë u përpoqa ta sjell Messin te Milani

Maldini: 10 ditë u përpoqa ta sjell Messin te Milani

Serie A
Maldini lidhet me një rol drejtues te Manchester Unitedi

Maldini lidhet me një rol drejtues te Manchester Unitedi

Premier League
Pak muaj pas largimit nga Milani, Paolo Maldini rikthehet përsëri në botën e futbollit

Pak muaj pas largimit nga Milani, Paolo Maldini rikthehet përsëri në botën e futbollit

Ndërkombëtare
Zidane zbulon kundërshtarin e tij më të vështirë ndonjëherë gjatë bisedës magjepsëse me Messin

Zidane zbulon kundërshtarin e tij më të vështirë ndonjëherë gjatë bisedës magjepsëse me Messin

Ndërkombëtare
Maldini zgjodhi mbrojtjen më ideale të mundshme, lë jashtë Cafun – ai nuk mund të vendoste për një portier

Maldini zgjodhi mbrojtjen më ideale të mundshme, lë jashtë Cafun – ai nuk mund të vendoste për një portier

Serie A
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
U largua papritur nga Milani, Maldini ka dy oferta të rëndësishme

U largua papritur nga Milani, Maldini ka dy oferta të rëndësishme

Serie A
Kjo është pesëshja ideale e Zinedine Zidane: Një kroat në përbërje, por nuk është Luka Modric

Kjo është pesëshja ideale e Zinedine Zidane: Një kroat në përbërje, por nuk është Luka Modric

Ndërkombëtare
Presidenti i Milanit tregon pse u shkarkua Maldini: Nuk kemi më nevojë për të

Presidenti i Milanit tregon pse u shkarkua Maldini: Nuk kemi më nevojë për të

Serie A
Nesta: Shkarkimi i Maldinit është përtej çdo logjike

Nesta: Shkarkimi i Maldinit është përtej çdo logjike

Serie A
‘Të destinuar të dështojnë’, Ancelotti paralajmëron Milanin pas shkarkimit të Maldinit

‘Të destinuar të dështojnë’, Ancelotti paralajmëron Milanin pas shkarkimit të Maldinit

Serie A
Maldini e donte Pirlon në vend të Piolit para shkarkimit

Maldini e donte Pirlon në vend të Piolit para shkarkimit

Serie A
Maignan, Leao dhe The Hernandez – Tensione në kampin e Milanit pas shkarkimit të Maldinit

Maignan, Leao dhe The Hernandez – Tensione në kampin e Milanit pas shkarkimit të Maldinit

Serie A
Tashmë është zyrtare, Milani liron Maldinin nga detyra

Tashmë është zyrtare, Milani liron Maldinin nga detyra

Serie A
Shkarkimi i Maldinit ndryshon objektivat e transferimeve të Milanit

Shkarkimi i Maldinit ndryshon objektivat e transferimeve të Milanit

Serie A
Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Serie A
Maldini dhe Massara thuhet se janë shkarkuar nga Milani

Maldini dhe Massara thuhet se janë shkarkuar nga Milani

Serie A