LAJMI I FUNDIT:

Paolo Maldini

185 Artikuj

Maldini i sinqertë: As vet nuk e dimë si arritëm këtu, Interi e meritoi finalen

Maldini i sinqertë: As vet nuk e dimë si arritëm këtu, Interi e meritoi finalen

Liga e Kampionëve
Henry tregon se si frikësohej nga Maldini kur luante përballë tij

Henry tregon se si frikësohej nga Maldini kur luante përballë tij

Ndërkombëtare
Paolo Maldini ka veçuar tre kundërshtarët më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij 25-vjeçare

Paolo Maldini ka veçuar tre kundërshtarët më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij 25-vjeçare

Serie A
Maldini zbulon parashikimin e Ancelottit për finalen e Ligës së Kampionëve: Është e mundur të ndodhë

Maldini zbulon parashikimin e Ancelottit për finalen e Ligës së Kampionëve: Është e mundur të ndodhë

Liga e Kampionëve
Kamerat kapën situatën tensionuese mes Maldinit dhe Spallettit – shkak ishte veprimi i Leaos

Kamerat kapën situatën tensionuese mes Maldinit dhe Spallettit – shkak ishte veprimi i Leaos

Serie A
Rikthimi eventual te Italia dhe puna që do të bëjë pas pensionimit – deklarohet Buffon

Rikthimi eventual te Italia dhe puna që do të bëjë pas pensionimit – deklarohet Buffon

Ndërkombëtare
Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Serie A
Kishte yjet e futbollit si Kaka, Van Basten, Shevchenko, Maldini e shumë të tjerë në skuadër – por Berlusconi zgjedh një tjetër si më të mirin në histori

Kishte yjet e futbollit si Kaka, Van Basten, Shevchenko, Maldini e shumë të tjerë në skuadër – por Berlusconi zgjedh një tjetër si më të mirin në histori

Serie A
Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Ligue 1
Maldini: Milani është brenda parametrave të strategjisë tonë

Maldini: Milani është brenda parametrave të strategjisë tonë

Serie A
Messi barazon rekordin historik të Matthaus në Kupën e Botës, finalja e bën të parin argjentinasin

Messi barazon rekordin historik të Matthaus në Kupën e Botës, finalja e bën të parin argjentinasin

Përfaqësueset
Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Maldini thotë se Leao nuk është i pashitshëm

Maldini thotë se Leao nuk është i pashitshëm

Serie A
Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Shkumbin Pireva
Mbappe zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, pa ndonjë befasi të theksuar

Mbappe zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, pa ndonjë befasi të theksuar

Shkumbin Pireva
Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Ndërkombëtare
Tri gjëra u vunë re në stërvitjen e parë të Milanit – një tifoz ‘vodhi’ spektaklin

Tri gjëra u vunë re në stërvitjen e parë të Milanit – një tifoz ‘vodhi’ spektaklin

Serie A
Milani zyrtarizon marrëveshjet e reja me dy drejtuesit Maldini-Massara

Milani zyrtarizon marrëveshjet e reja me dy drejtuesit Maldini-Massara

Serie A
Pse Milani nuk ia ka zgjatur ende kontratën Maldinit?

Pse Milani nuk ia ka zgjatur ende kontratën Maldinit?

Serie A
Shefi i RedBird konfirmon qëndrimin e Maldinit te Milani

Shefi i RedBird konfirmon qëndrimin e Maldinit te Milani

Serie A
Maldini sulmon pronarët e Milanit: Mosrespektues, jemi pa kontrata dhe ende nuk ka bisedime – skuadrës i duhen tre yje

Maldini sulmon pronarët e Milanit: Mosrespektues, jemi pa kontrata dhe ende nuk ka bisedime – skuadrës i duhen tre yje

Serie A
Maldini me sfidë të hapur për Interin

Maldini me sfidë të hapur për Interin

Serie A
Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Futboll
Nesta i ‘përulet’ Maldinit për punën e bërë te Milani – një respekt i madh mes dy legjendave të Rossonerëve

Nesta i ‘përulet’ Maldinit për punën e bërë te Milani – një respekt i madh mes dy legjendave të Rossonerëve

Serie A