LAJMI I FUNDIT:

Olympique Marseille

526 Artikuj

Man Utd përfshin një klauzolë të papritur në kontratën e Greenwoodit tek Marseille

Man Utd përfshin një klauzolë të papritur në kontratën e Greenwoodit tek Marseille

Premier League
Në konferencës për shtyp në Marseille, Greenwood trajton ‘të kaluarën’ e tij për herë të parë që nga largimi nga Man Utd

Në konferencës për shtyp në Marseille, Greenwood trajton ‘të kaluarën’ e tij për herë të parë që nga largimi nga Man Utd

Ligue 1
Ka një marrëveshje mes palëve, por kryetari i Komunës i del kundër transferimit të Greenwood: Nuk dua që klubi im të mbulohet nga turpi

Ka një marrëveshje mes palëve, por kryetari i Komunës i del kundër transferimit të Greenwood: Nuk dua që klubi im të mbulohet nga turpi

Premier League
Refuzoi Chelsean dhe Juventusin, Greenwood drejt një transferimi befasues

Refuzoi Chelsean dhe Juventusin, Greenwood drejt një transferimi befasues

Premier League
De Zerbi arrin marrëveshje në parim me klubin e ri

De Zerbi arrin marrëveshje në parim me klubin e ri

Ligue 1
Një nga ligat më të forta evropiane kërcënohet me katastrofë, askush nuk dëshiron të transmetojë ndeshjet e tyre

Një nga ligat më të forta evropiane kërcënohet me katastrofë, askush nuk dëshiron të transmetojë ndeshjet e tyre

Ligue 1
Sulm i tmerrshëm në Francë: Të shtëna armësh në drejtim të tre lojtarëve të Marseilles

Sulm i tmerrshëm në Francë: Të shtëna armësh në drejtim të tre lojtarëve të Marseilles

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Atalanta 3-0 Marseille: Gjimshiti prej më të mirëve në fushë

Notat e lojtarëve, Atalanta 3-0 Marseille: Gjimshiti prej më të mirëve në fushë

Liga e Evropës
Atalanta në finale të Ligës së Evropës, dominon dhe fiton ndaj Marseilles

Atalanta në finale të Ligës së Evropës, dominon dhe fiton ndaj Marseilles

Liga e Evropës
Skuadrat që përfitojnë më shumë nga fanellat e tyre – askush nuk mund të mposhtë numrin 1

Skuadrat që përfitojnë më shumë nga fanellat e tyre – askush nuk mund të mposhtë numrin 1

Shkumbin Pireva
Vlerësimi për Berat Gjimshitin dhe të tjerët, Marsille 1-1 Atalanta

Vlerësimi për Berat Gjimshitin dhe të tjerët, Marsille 1-1 Atalanta

Liga e Evropës
Atalanta dhe Gjimshiti marrin barazim në udhëtim te Marseille

Atalanta dhe Gjimshiti marrin barazim në udhëtim te Marseille

Liga e Evropës
Marseille pret Atalantan në gjysmëfinale, Gjimshiti kundër Aubameyang

Marseille pret Atalantan në gjysmëfinale, Gjimshiti kundër Aubameyang

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve të para gjysmëfinale në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali

Dita e ndeshjeve të para gjysmëfinale në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali

Liga e Evropës
Kompletohet gjysmëfinalet në Ligën e Evropës – çiftet dhe orari i ndeshjeve

Kompletohet gjysmëfinalet në Ligën e Evropës – çiftet dhe orari i ndeshjeve

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Mesazhi i tifozëve të Marseilles shumë i rëndë për PSG-në: Ishalla nuk e fitoni kurrë

Mesazhi i tifozëve të Marseilles shumë i rëndë për PSG-në: Ishalla nuk e fitoni kurrë

Ligue 1
Marseille nuk arriti ta shfrytëzojë avantazhin numerik në fushë dhe PSG-ja merr tri pikë në derbi

Marseille nuk arriti ta shfrytëzojë avantazhin numerik në fushë dhe PSG-ja merr tri pikë në derbi

Ligue 1
Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Shorti i Ligës së Evropës, ekipet mësojnë kundërshtarët e tyre të mundshëm në gjysmëfinale

Shorti i Ligës së Evropës, ekipet mësojnë kundërshtarët e tyre të mundshëm në gjysmëfinale

Liga e Evropës
Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Liga e Evropës
Gravesen: Zidane më tha se janë vetëm tre skuadra që ai do të drejtonte

Gravesen: Zidane më tha se janë vetëm tre skuadra që ai do të drejtonte

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës


mob5