LAJMI I FUNDIT:

Ndërhyrjet estetike

34 Artikuj

Këta 16 njerëz vendosën ta ndryshojnë pamjen në mënyrë drastike – shihni imazhet para dhe pas procedurës

Këta 16 njerëz vendosën ta ndryshojnë pamjen në mënyrë drastike – shihni imazhet para dhe pas procedurës

Interesante
Dukja e Monica Belluccit pa Photoshop: Nuk i pëlqejnë procedurat estetike dhe nuk ka komplekse

Dukja e Monica Belluccit pa Photoshop: Nuk i pëlqejnë procedurat estetike dhe nuk ka komplekse

Bukuri dhe Kujdes
Khloe Kardashian e pakënaqur me gjoksin, mendon të bëjë ndërhyrje për t’u dukur si motrat e saj

Khloe Kardashian e pakënaqur me gjoksin, mendon të bëjë ndërhyrje për t’u dukur si motrat e saj

Bukuri dhe Kujdes
Nga gjithë ndërhyrjet estetike, kjo është më e rrezikshmja!

Nga gjithë ndërhyrjet estetike, kjo është më e rrezikshmja!

Shëndetësi Lajme
Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Estetikë
Jennifer Garner: Shikohuni më pak në pasqyrë

Jennifer Garner: Shikohuni më pak në pasqyrë

Yjet
Linda Evangelista shfaqet në fushatën e parë pas trajtimit që e la “të shpërfytyruar”

Linda Evangelista shfaqet në fushatën e parë pas trajtimit që e la “të shpërfytyruar”

Modë
Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Estetikë
Axl Rose shokon fansat me dukjen e tij, operacionet e shumta plastike e kanë bërë të panjohur

Axl Rose shokon fansat me dukjen e tij, operacionet e shumta plastike e kanë bërë të panjohur

Po Flitet
Madonna vazhdon të këmbëngulë se nuk i është nënshtruar ndërhyrjes estetike, por fotografitë tregojnë të kundërtën

Madonna vazhdon të këmbëngulë se nuk i është nënshtruar ndërhyrjes estetike, por fotografitë tregojnë të kundërtën

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ikona franceze, Carole Bouquet kritikon Madonnan: Si mund të shihet në pasqyrë në mëngjes

Ikona franceze, Carole Bouquet kritikon Madonnan: Si mund të shihet në pasqyrë në mëngjes

Po Flitet
Njihet si ‘mbretëresha e operacioneve plastike’, si dukej Donatella Versace para tyre

Njihet si ‘mbretëresha e operacioneve plastike’, si dukej Donatella Versace para tyre

Yjet
Ndërhyrjet në hundë nuk janë më në trend pasi më shumë pacientë po zgjedhin alternativa jo-kirurgjikale, thonë mjekët

Ndërhyrjet në hundë nuk janë më në trend pasi më shumë pacientë po zgjedhin alternativa jo-kirurgjikale, thonë mjekët

Estetikë
Femra e cila ka tre kilogram plastikë në trup

Femra e cila ka tre kilogram plastikë në trup

Estetikë
“Nuk isha më unë” – Jennifer Grey pranon pendesën për ndërhyrjen e hundës që prishi karrierën e saj në Hollywood dhe tregon se si miqtë nuk e njohën në publik

“Nuk isha më unë” – Jennifer Grey pranon pendesën për ndërhyrjen e hundës që prishi karrierën e saj në Hollywood dhe tregon se si miqtë nuk e njohën në publik

Estetikë
Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

Psikoprofil
Nicole Scherzinger ka pësuar ndryshime në fytyrë pas ndërhyrjeve estetike

Nicole Scherzinger ka pësuar ndryshime në fytyrë pas ndërhyrjeve estetike

Po Flitet
LisaRaye McCoy tregon krenarisht se i qëndroi larg operacioneve plastike: Unë jam një grua natyrale

LisaRaye McCoy tregon krenarisht se i qëndroi larg operacioneve plastike: Unë jam një grua natyrale

Estetikë
Jamie Lee Curtis thotë se kirurgjia plastike po fshin brezat e bukurisë

Jamie Lee Curtis thotë se kirurgjia plastike po fshin brezat e bukurisë

Estetikë
Njihet për linja dhe figurë të përsosur, por nuk ka asgjë të natyrshme në format e Jenna Bentley

Njihet për linja dhe figurë të përsosur, por nuk ka asgjë të natyrshme në format e Jenna Bentley

Po Flitet
Kate Beckinsale inatoset kur njerëzit mendojnë se ajo ka botoks

Kate Beckinsale inatoset kur njerëzit mendojnë se ajo ka botoks

Estetikë
Një bark të sheshtë si Kylie Jenner – ushtrimet, dieta apo ndërhyrja estetike?

Një bark të sheshtë si Kylie Jenner – ushtrimet, dieta apo ndërhyrja estetike?

Yjet
Nuk ishte i kënaqur me gjatësinë, 30-vjeçari nga Nju Jorku iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale për t’u “rritur” – nga 162 tani i ka 170 centimetra

Nuk ishte i kënaqur me gjatësinë, 30-vjeçari nga Nju Jorku iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale për t’u “rritur” – nga 162 tani i ka 170 centimetra

Kuriozitete
Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

Yjet