LAJMI I FUNDIT:

Videoja që tregon si do të dukeshin motrat Kardashian/Jenner pa procedura estetike

Videoja që tregon si do të dukeshin motrat Kardashian/Jenner pa procedura estetike
(Foto: PageSix)

Një video është shpërndarë në TikTok që tregon motrat Kardashian/Jenner duke bërë fotografinë familjare disa vite më parë, ndërkohë që shpjegon se si do të dukeshin ato nëse nuk do të kishin bërë kurrë ndërhyrje estetike.

Në imazh shfaqen Kim, Kylie, Khloe, Kourtney, Kendall dhe nëna e tyre, Kris dhe autori i videos është munduar “t’ua rikthejë” fytyrat e vjetra.

Ylli më i madh i familjes, Kim Kardashian, ka pranuar më parë se ka përdorur botoks dhe është e njohur pikërisht për procedurat estetike që ka përdorur për ta ndryshuar fytyrën dhe trupin e saj.


Më e reja dhe më e pasura në familje, Kylie Jenner, së fundmi pranoi se kishte mbushje në buzë pas vitesh mohimi dhe duke kujtuar se si dukej dikur, në fytyrën e saj mund të shihen ndryshime.

(Foto: Hulu)

Khloe pranoi se kishte bërë një ndërhyrje në hundë dhe pas akuzave se “bën transplant të fytyrës herë pas here”, ajo ka pranuar se ka bërë një intervenim në hundë.

Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës
Lexo po ashtu Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Kendall Jenner është një nga modelet më të famshme të ditës së sotme, e cila ka mohuar të ketë ndryshuar diçka në fytyrën e saj, edhe pse fotografitë para dhe pas flasin ndryshe.

Kris Jenner i është nënshtruar kërkesave për përtëritje, ndërsa Kourtney dikur pranoi se kishte vetëm një operacion për zmadhimin e gjoksit. /Telegrafi/

https://www.tiktok.com/@voici_mag/video/7280095080055049505

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmija juaj
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Kush do ta kishte menduar: Ja sa kohë u duhet femrave që të mërziten nga seksi me të njëjtin mashkull

Kush do ta kishte menduar: Ja sa kohë u duhet femrave që të mërziten nga seksi me të njëjtin mashkull

Në çift
Tetë gabime që po ju plakin më herët se që duhet, disa të pafalshme

Tetë gabime që po ju plakin më herët se që duhet, disa të pafalshme

Femra
Truku gjenial, mësoni nëse xhinset ju bien 'tamam' pa i provuar fare

Truku gjenial, mësoni nëse xhinset ju bien 'tamam' pa i provuar fare

Keshilla Modë
Mos e vishni bluzën në këtë mënyrë, transformojeni shpejt me vetëm një llastik flokësh

Mos e vishni bluzën në këtë mënyrë, transformojeni shpejt me vetëm një llastik flokësh

Femra
Kalo në kategori