LAJMI I FUNDIT:

Dikur Danniella Westbrook pushtoi ekranin me bukurinë e saj, ndërsa fotografitë fundit të aktores tronditën publikun

Dikur Danniella Westbrook pushtoi ekranin me bukurinë e saj, ndërsa fotografitë fundit të aktores tronditën publikun
(Foto: Getty Images)

Aktorja e famshme britanike e cila mori famë në vitet e nëntëdhjeta me serialin “EastEnders”, sot shokon me dukjen e saj pas operacioneve të shumta plastike.

Në fillim të karrierës së saj, Danniella Westbrook ishte një bukuroshe e vërtetë dhe luajti në serialin e njohur “EastEnders”, në të cilin u shfaq nga mosha 16-vjeçare.

Por, kur u kthye në xhirimet e serialit në vitin 1996, u pushua nga puna për shkak të sjelljeve të papërshtatshme në publik dhe incidenteve që shkaktoi.


Pas kësaj, ajo pati disa mundësi të tjera për t’u rikthyer në aktrim, por e shkatërroi secilën.

49-vjeçarja sot mbush rubrikat mediatike vetëm për shkak të dukjes së saj, të cilën e dëmtoi me operacione plastike. /Telegrafi/

(Foto: BackGrid)

(Foto: Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Magazina
Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Magazina
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori