LAJMI I FUNDIT:

Adriana Lima habiti fansat me daljen e fundit në tepihun e kuq: Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?

Adriana Lima habiti fansat me daljen e fundit në tepihun e kuq: Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?
(Foto: FilmMagic)

Adriana Lima është shfaqur në premierën e filmit “The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes” në Los Angeles me gjithë familjen, ndërsa ndryshimi në fytyrën e saj nuk kaloi pa u vënë re.

Gjegjësisht, modelja është shfaqur me sy dukshëm të pjerrët dhe vetulla të ngritura, gjë që ka shkaktuar një ortek komentesh në rrjetet sociale.

Shumë përdorues shfaqën dyshimet se bëhej fjalë për procedurën ‘Fox Eyes’, e cila u provua nga shumë femra të famshme dhe që u bë një lloj trendi në botë.“Çfarë i ka bërë fytyrës?”

“Duhet të di se çfarë ka ndodhur me fytyrën e Adriana Limas dhe duhet ta di tani”

“Versioni më i fundit i Adriana Limas që dyshohet se ka bërë operacione plastike” – janë disa nga komentet.


/Telegrafi/

(Foto: Bauer-Griffin/FilmMagic)

(Foto: Bauer-Griffin/FilmMagic)

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmija juaj
Kush do ta kishte menduar: Ja sa kohë u duhet femrave që të mërziten nga seksi me të njëjtin mashkull

Kush do ta kishte menduar: Ja sa kohë u duhet femrave që të mërziten nga seksi me të njëjtin mashkull

Në çift
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
A ndihmojnë vërtet kukullat që flasin në zhvillimin e aftësisë së të folurit te fëmijët?

A ndihmojnë vërtet kukullat që flasin në zhvillimin e aftësisë së të folurit te fëmijët?

Vjellja te foshnjat si dhe fëmijët deri në moshën tre vjeçare

Vjellja te foshnjat si dhe fëmijët deri në moshën tre vjeçare

Hiqni pikat e zeza në hundë në mënyrën më të thjeshtë! Mos i shtrydhni assesi

Hiqni pikat e zeza në hundë në mënyrën më të thjeshtë! Mos i shtrydhni assesi

Kalo në kategori