LAJMI I FUNDIT:

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh
(Foto: Getty/FilmMagic)

Denise Richards prej vitesh është shënjestër e kritikave për shkak të fytyrës së saj, e cila dikur e bënte një nga aktoret më të bukura.

52-vjeçarja dikur magjepste me bukurinë, ndërsa fytyra e saj admirohej si nga meshkujt ashtu edhe nga femrat, por sot publiku është i hutuar nga dukja e saj.

Tri vite më parë u largua nga spektakli televiziv “Real Housewives of Beverly Hills”, por u shfaq në një episod të ri në një nga skenat dhe i la shikuesit të befasuar.

Siç shprehen fansat , ajo kishte bërë mimika të çuditshme, ka folur ngadalë dhe turbullt… Videoja ka përfunduar në rrjetet sociale dhe ka grumbulluar kryesisht komente negative.

Dymbëdhjetë aktorët që u përpoqën të bëheshin të suksesshëm por dështuan (Foto)
Lexo po ashtu Dymbëdhjetë aktorët që u përpoqën të bëheshin të suksesshëm por dështuan (Foto)

Richards ka qenë e martuar me joshësin e njohur të Hollywoodit, Charlie Sheen, me të cilin ka dy vajza.

Biondja e famshme konsiderohej nga aktoret më të bukura dhe ishte e preferuara e të dyja gjinive dhe shumë zonja donin të dukeshin si ajo.

Megjithatë, Denise nuk u rezistuar operacioneve plastike që ndryshuan dukjen e aktores. /Telegrafi/

(Foto: Variety/Getty)

Në trend Femra

Më shumë
Këto janë profesionet që kërkohet një IQ e lartë, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e këtyre profesionistëve

Këto janë profesionet që kërkohet një IQ e lartë, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e këtyre profesionistëve

Psikologji
12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

Femra
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Dëgjo me zemër

Dëgjo me zemër

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori