LAJMI I FUNDIT:

Milaim Zeka

403 Artikuj

Zeka: Do të ketë koalicion LDK-AAK-NISMA, kryeministër Avdullah Hoti

Zeka: Do të ketë koalicion LDK-AAK-NISMA, kryeministër Avdullah Hoti

Kosovë
Zeka: Takimet e fshehta te Albin Kurtit me Gjykatën Speciale shumë të çuditshme

Zeka: Takimet e fshehta te Albin Kurtit me Gjykatën Speciale shumë të çuditshme

Kosovë
Zeka: Vetëvendosje të vetmen shkollë nga LDK e mori atë të viktimizimit

Zeka: Vetëvendosje të vetmen shkollë nga LDK e mori atë të viktimizimit

Kosovë
Zeka mbështet angazhimin e Thaçit: Takimi i tij me Vuçiqin është pozitiv për Kosovën

Zeka mbështet angazhimin e Thaçit: Takimi i tij me Vuçiqin është pozitiv për Kosovën

Kosovë
Zeka: Nënën e humba gjatë luftës, u ktheva për ta kërkuar por gjeta masakrat

Zeka: Nënën e humba gjatë luftës, u ktheva për ta kërkuar por gjeta masakrat

Kosovë
Zeka për mosarritjen e koalicionit LVV-LDK: Demoralizues e terror psikologjik ndaj qytetarëve

Zeka për mosarritjen e koalicionit LVV-LDK: Demoralizues e terror psikologjik ndaj qytetarëve

Mirjeta Hajzeraj
Zeka: LDK nuk ka kërkuar asgjë më shumë se dorëheqjen e Glauk Konjufcës dhe kthimin në pikën e marrëveshjes 

Zeka: LDK nuk ka kërkuar asgjë më shumë se dorëheqjen e Glauk Konjufcës dhe kthimin në pikën e marrëveshjes 

Kosovë
Milaim Zeka tregon bisedën telefonike mes Thaçit e Kurtit, kur ata kërcënuan njëri-tjetrin

Milaim Zeka tregon bisedën telefonike mes Thaçit e Kurtit, kur ata kërcënuan njëri-tjetrin

Kosovë
Milaim Zeka vjen me një parashikim optimist për koalicionin LVV-LDK

Milaim Zeka vjen me një parashikim optimist për koalicionin LVV-LDK

Politikë
Zeka: Isa Mustafa nuk e dëshiron koalicionin me Vetëvendosjen, PDK-së i konvenon kjo situatë

Zeka: Isa Mustafa nuk e dëshiron koalicionin me Vetëvendosjen, PDK-së i konvenon kjo situatë

Kosovë
Gjykimi ndaj ish-deputetit dhe të tjerëve, dëshmitari: “E kam shitë lopën e viçin për me i bo 1050 euro për vizë, në fund s’e mora”

Gjykimi ndaj ish-deputetit dhe të tjerëve, dëshmitari: “E kam shitë lopën e viçin për me i bo 1050 euro për vizë, në fund s’e mora”

Kosovë
Politikanë e gazetarë: Përfaqësuesja e Kosovës dominoi politikën në media

Politikanë e gazetarë: Përfaqësuesja e Kosovës dominoi politikën në media

Përfaqësuesja e Kosovës
Zeka: I kam premtuar Ramushit se do t’i bashkohem, dy gjëra më larguan nga ai

Zeka: I kam premtuar Ramushit se do t’i bashkohem, dy gjëra më larguan nga ai

Kosovë
Milaim Zeka thotë se në jetë ka pasur tri gëzime, njëri ishte “rrëzimi i klanit të vjetër nga skena politike”

Milaim Zeka thotë se në jetë ka pasur tri gëzime, njëri ishte “rrëzimi i klanit të vjetër nga skena politike”

Kosovë
Milaim Zeka e Frashër Krasniqi  pajtohen që rastin ta zgjidhin me ndërmjetësim

Milaim Zeka e Frashër Krasniqi pajtohen që rastin ta zgjidhin me ndërmjetësim

Kosovë
Dështon për herë të katërt gjykimi për përleshjen fizike ndaj ish-deputetëve Frashër Krasniqi e Milaim Zeka

Dështon për herë të katërt gjykimi për përleshjen fizike ndaj ish-deputetëve Frashër Krasniqi e Milaim Zeka

Kosovë
Milaim Zeka: Fitorja e Albin Kurtit ka çmendur të tjerët, është fitore edhe për PEK-un

Milaim Zeka: Fitorja e Albin Kurtit ka çmendur të tjerët, është fitore edhe për PEK-un

Valdete Berisha
Zeka thirrje qytetarëve: Nëse nuk votojmë nuk kemi të drejtë as të kritikojmë

Zeka thirrje qytetarëve: Nëse nuk votojmë nuk kemi të drejtë as të kritikojmë

Zgjedhjet 2019
Milaim Zeka: Ne në dialog shkojmë pa kushte

Milaim Zeka: Ne në dialog shkojmë pa kushte

Zgjedhjet 2019
Zeka: Asnjëherë nuk do kisha votuar shfuqizimin e Gjykatës Speciale

Zeka: Asnjëherë nuk do kisha votuar shfuqizimin e Gjykatës Speciale

Kosovë
Sonte në “Debat Plus”, përballja e jashtëzakonshme e protagonistëve të luftës

Sonte në “Debat Plus”, përballja e jashtëzakonshme e protagonistëve të luftës

Kosovë
Planprogrami i PEK, vetëm 10 ministri

Planprogrami i PEK, vetëm 10 ministri

Zgjedhjet 2019
Një kandidate për deputete nga PEK kërcënohet me familje

Një kandidate për deputete nga PEK kërcënohet me familje

Zgjedhjet 2019
PEK hap fushatën, Milaim Zeka me kritika të shumta për klasën aktuale politike

PEK hap fushatën, Milaim Zeka me kritika të shumta për klasën aktuale politike

Zgjedhjet 2019