LAJMI I FUNDIT:

Mikkel Damsgaard

15 Artikuj

Mahniti të gjithë në EURO 2020 me golat dhe paraqitjet e tij – Damsgaard pas operimit dhe vuajtjeve kthehet në stërvitje pas pesë muajsh

Mahniti të gjithë në EURO 2020 me golat dhe paraqitjet e tij – Damsgaard pas operimit dhe vuajtjeve kthehet në stërvitje pas pesë muajsh

Serie A
Milani mendon transferimin e Damsgard në janar

Milani mendon transferimin e Damsgard në janar

Serie A
Interi po e monitoron situatën e danezit Mikkel Damsgaard

Interi po e monitoron situatën e danezit Mikkel Damsgaard

Serie A
Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Ndërkombëtare
‘Euro 2020’: Më të mirët dhe më të këqijtë nga Serie A

‘Euro 2020’: Më të mirët dhe më të këqijtë nga Serie A

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

Përfaqësueset
Shkëlqeu në Euro 2020, tri klubet e mëdha italiane pas Mikkel Damsgaard

Shkëlqeu në Euro 2020, tri klubet e mëdha italiane pas Mikkel Damsgaard

Serie A
Anglia në finale të Kampionatit Evropian për herë të parë në histori, fiton në vazhdime ndaj Danimarkës

Anglia në finale të Kampionatit Evropian për herë të parë në histori, fiton në vazhdime ndaj Danimarkës

Përfaqësueset
Pjesa e parë, Angli 1-1 Danimarkë: Gjysmëfinale e jashtëzakonshme në Wembley

Pjesa e parë, Angli 1-1 Danimarkë: Gjysmëfinale e jashtëzakonshme në Wembley

Përfaqësueset
Përse Danimarka mund të fitojë Euro 2020

Përse Danimarka mund të fitojë Euro 2020

Përfaqësueset
Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Përfaqësueset
Damsgaard, zëvendësues perfekt si numër 10 për Eriksenin: I riu krahasohet me Iniestan – ka driblim, goditje të mirë dhe të ardhme të madhe

Damsgaard, zëvendësues perfekt si numër 10 për Eriksenin: I riu krahasohet me Iniestan – ka driblim, goditje të mirë dhe të ardhme të madhe

Përfaqësueset
Mesfushori Mikkel Damsgaard po shkëlqen në Serie A, Jose Mourinho e do te Tottenhami

Mesfushori Mikkel Damsgaard po shkëlqen në Serie A, Jose Mourinho e do te Tottenhami

Serie A
Tottenhami dhe Juventusi në luftë për Damsgaard

Tottenhami dhe Juventusi në luftë për Damsgaard

Serie A
Skuadrat e mëdha në ndjekje të talentit Mikkel Damsgaard

Skuadrat e mëdha në ndjekje të talentit Mikkel Damsgaard

Serie A