LAJMI I FUNDIT:

Meriton Korenica

115 Artikuj

Ballkani zyrtarizon rikthimin e Meriton Korenicës

Ballkani zyrtarizon rikthimin e Meriton Korenicës

Superliga
Me shitjen e Qëndrim Zybës te Legia, Ballkani brenda një viti nga shitjet ka arkëtuar mbi 1.5 milion euro

Me shitjen e Qëndrim Zybës te Legia, Ballkani brenda një viti nga shitjet ka arkëtuar mbi 1.5 milion euro

Romak Zeqiri
Meriton Korenica beson që goli ndaj Trabzonsporit do ta ndihmojë që të shkëlqejë në pjesën e mbetur të sezonit

Meriton Korenica beson që goli ndaj Trabzonsporit do ta ndihmojë që të shkëlqejë në pjesën e mbetur të sezonit

Lavdim Pireva
Meriton Korenica i shënon super gol nga goditja e dënimit ndaj gjigantit Trabzonspor

Meriton Korenica i shënon super gol nga goditja e dënimit ndaj gjigantit Trabzonspor

Ligat tjera
Nga Zhegrova te Muriqi e Korenica – vlerësimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë

Nga Zhegrova te Muriqi e Korenica – vlerësimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë

Ndërkombëtare
Arbër Zeneli lihet në tribunë,  ndryshojnë edhe numrat te Kosova

Arbër Zeneli lihet në tribunë, ndryshojnë edhe numrat te Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Agim Ademi: Brezi i ri është gati për të shkëlqyer në skenën ndërkombëtare

Agim Ademi: Brezi i ri është gati për të shkëlqyer në skenën ndërkombëtare

Përfaqësuesja e Kosovës
Korenica: Ëndrrat bëhen realitet, për ne asgjë nuk është e pamundur

Korenica: Ëndrrat bëhen realitet, për ne asgjë nuk është e pamundur

Përfaqësuesja e Kosovës
Korenica: Zvicra e fortë, por synojmë pikët maksimale

Korenica: Zvicra e fortë, por synojmë pikët maksimale

Përfaqësuesja e Kosovës
Si i fitoi Ballkani mbi 1 milion euro vetëm nga shitja e lojtarëve brenda një viti

Si i fitoi Ballkani mbi 1 milion euro vetëm nga shitja e lojtarëve brenda një viti

Lavdim Pireva
Fjalët e Meriton Korenicës dhe Nderim Nexhipit, pas ribashkimit të dyshes te Manisa

Fjalët e Meriton Korenicës dhe Nderim Nexhipit, pas ribashkimit të dyshes te Manisa

Ligat tjera
Ballkani falënderon Korenica me fjalë të mëdha pas transferimit te Manisa: Dera jonë e hapur gjithmonë për lojtarë si ti

Ballkani falënderon Korenica me fjalë të mëdha pas transferimit te Manisa: Dera jonë e hapur gjithmonë për lojtarë si ti

Superliga
Zyrtare: Meriton Korenica prezantohet si lojtar i klubit turk Manisa

Zyrtare: Meriton Korenica prezantohet si lojtar i klubit turk Manisa

Ligat tjera
Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Lavdim Pireva
Ekskluzive: Korenica transferohet në Turqi, detajet e transferimit dhe paratë që do të fitojë Ballkani

Ekskluzive: Korenica transferohet në Turqi, detajet e transferimit dhe paratë që do të fitojë Ballkani

Romak Zeqiri
Meriton Korenica shprehet i lumtur për ftesën nga Kosova: Ëndërr e bërë realitet

Meriton Korenica shprehet i lumtur për ftesën nga Kosova: Ëndërr e bërë realitet

Lavdim Pireva
Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Shkumbin Pireva
Meriton Korenica – njeriu i garave evropiane për Ballkanin, gati për kampionate më të mëdha

Meriton Korenica – njeriu i garave evropiane për Ballkanin, gati për kampionate më të mëdha

Shkumbin Pireva
Ballkani në epërsi, Korenica me super gol

Ballkani në epërsi, Korenica me super gol

Ligat tjera
Korenica vazhdon të jetë yll i Ballkanit në ndeshjet evropiane, ai është i lumtur për golin dhe fitoren

Korenica vazhdon të jetë yll i Ballkanit në ndeshjet evropiane, ai është i lumtur për golin dhe fitoren

Ligat tjera
Ballkani ndez motorët në pjesën e dytë, me dy super gola merr fitore ndaj Lincoln Red Imps

Ballkani ndez motorët në pjesën e dytë, me dy super gola merr fitore ndaj Lincoln Red Imps

Ligat tjera
Ballkani shënon dy super gola në fillimin e pjesës së dytë, Korenica dhe Trashi tundin rrjetën e Lincoln  

Ballkani shënon dy super gola në fillimin e pjesës së dytë, Korenica dhe Trashi tundin rrjetën e Lincoln  

Ligat tjera
Katër lojtarët e Ballkanit me oferta nga klubet evropiane

Katër lojtarët e Ballkanit me oferta nga klubet evropiane

Superliga
Korenica thotë se të gjithë janë të gatshëm për ndeshjen në Ligën e Konferencës

Korenica thotë se të gjithë janë të gatshëm për ndeshjen në Ligën e Konferencës

Ligat tjera