LAJMI I FUNDIT:
Manuel Neuer

Manuel Neuer

236 Artikuj

Info

Manuel Neuer është futbollist gjerman i lindur më 27 mars 1986.

Revolucion i thellë te Bayerni – vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Revolucion i thellë te Bayerni – vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Bundesliga
Bayern Munichu gjen trashëgimtarin e Manuel Neuer

Bayern Munichu gjen trashëgimtarin e Manuel Neuer

Bundesliga
Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Shkumbin Pireva
Zyrtare: Bayerni blindon Neuerin dhe Ulreichin

Zyrtare: Bayerni blindon Neuerin dhe Ulreichin

Bundesliga
Julian Nagelsmann sqaron arsyen pse nuk u ftua Neuer nga Gjermania

Julian Nagelsmann sqaron arsyen pse nuk u ftua Neuer nga Gjermania

Bundesliga
Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Vitin e kaluar theu këmbën, Neuer rikthehet të luajë sërish futboll

Vitin e kaluar theu këmbën, Neuer rikthehet të luajë sërish futboll

Bundesliga
Bayern Munich bën të ditur datën e rikthimit të Neuer në fushë

Bayern Munich bën të ditur datën e rikthimit të Neuer në fushë

Bundesliga
Bayern Munich gjen zëvendësuesin ideal të Neuer, ai luan në Gjermani

Bayern Munich gjen zëvendësuesin ideal të Neuer, ai luan në Gjermani

Bundesliga
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Bayern Munich ka arsye për të festuar, pas dhjetë muajsh Manuel Neuer kthehet në stërvitje me ekipin

Bayern Munich ka arsye për të festuar, pas dhjetë muajsh Manuel Neuer kthehet në stërvitje me ekipin

Bundesliga
Walker ende nuk ka arritur te Bayern Munich –  por pa ardhur ai ka pakënaqësi te yjet e bavarezëve

Walker ende nuk ka arritur te Bayern Munich – por pa ardhur ai ka pakënaqësi te yjet e bavarezëve

Bundesliga
Lista e lojtarëve që do të kishin fituar Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Lista e lojtarëve që do të kishin fituar Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Bayern Munich do të kthejë trajnerin e portierëve të cilin Nagelsmann e largoi

Bayern Munich do të kthejë trajnerin e portierëve të cilin Nagelsmann e largoi

Bundesliga
Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Bundesliga
E zbulon gazeta gjermane, gjashtë yjet e Bayernit ishin kundër Nagelsmann

E zbulon gazeta gjermane, gjashtë yjet e Bayernit ishin kundër Nagelsmann

Bundesliga
Bayern Munich nuk e fal Manuel Neuerin, dënim prej 1.6 milion euro pas dëmtimit

Bayern Munich nuk e fal Manuel Neuerin, dënim prej 1.6 milion euro pas dëmtimit

Bundesliga
Duket se karriera e Neuerit te Bayern Munichu do të përfundojë në mënyrë skandaloze

Duket se karriera e Neuerit te Bayern Munichu do të përfundojë në mënyrë skandaloze

Bundesliga
Neuer rrëfen rrëzimin me ski, tregon se si drejtuesit e Bayernit nuk i besuan fillimisht për aksidentin

Neuer rrëfen rrëzimin me ski, tregon se si drejtuesit e Bayernit nuk i besuan fillimisht për aksidentin

Bundesliga
Detaje të reja nga lëndimi i Neuerit gjatë skijimit: Gjakderdhja e madhe mund t’i shkaktonte vdekjen, u shpëtua nga një helikopter

Detaje të reja nga lëndimi i Neuerit gjatë skijimit: Gjakderdhja e madhe mund t’i shkaktonte vdekjen, u shpëtua nga një helikopter

Bundesliga
Bayerni shkarkon trajnerin dhe shokun më të ngushtë të Manuel Neuer

Bayerni shkarkon trajnerin dhe shokun më të ngushtë të Manuel Neuer

Bundesliga
Yll Limani takon yllin e Bayernit, Manuel Neuer

Yll Limani takon yllin e Bayernit, Manuel Neuer

Yjet
Është nën kontratë me Bayernin, por Nubel refuzon të rikthehet në Munich përkundër insistimit nga klubi gjerman

Është nën kontratë me Bayernin, por Nubel refuzon të rikthehet në Munich përkundër insistimit nga klubi gjerman

Bundesliga