LAJMI I FUNDIT:

Lucas Paqueta

86 Artikuj

Paqueta rrezikon të përjashtohet përjetësisht nga futbolli

Paqueta rrezikon të përjashtohet përjetësisht nga futbolli

Premier League
“Jashtëzakonisht i befasuar dhe i mërzitur” – Paqueta flet pasi u akuzua nga FA për ndëshkim me karton për baste

“Jashtëzakonisht i befasuar dhe i mërzitur” – Paqueta flet pasi u akuzua nga FA për ndëshkim me karton për baste

Premier League
Problemet me bastet, City i pasigurt për transferimin e mesfushorit për 100 milionë euro

Problemet me bastet, City i pasigurt për transferimin e mesfushorit për 100 milionë euro

Premier League
City nuk heq dorë nga Paqueta, gati oferta e re për transferimin e brazilianit

City nuk heq dorë nga Paqueta, gati oferta e re për transferimin e brazilianit

Premier League
Nuk ia doli verën e kaluar, Guardiola i bindur se do ta transferojë mesfushorin te Man City këtë verë

Nuk ia doli verën e kaluar, Guardiola i bindur se do ta transferojë mesfushorin te Man City këtë verë

Premier League
Man Utd ofron kartonin e Maguire dhe para për transferimin e top yllit brazilian

Man Utd ofron kartonin e Maguire dhe para për transferimin e top yllit brazilian

Premier League
Guardiola po përgatitet të bëjë transferim ‘bombë’ te Man City

Guardiola po përgatitet të bëjë transferim ‘bombë’ te Man City

Premier League
Plotë 18 super lojtarë që po kërkohen nga gjashtë ekipet e mëdha të Ligës Premier – janë gati për hapin e madh

Plotë 18 super lojtarë që po kërkohen nga gjashtë ekipet e mëdha të Ligës Premier – janë gati për hapin e madh

Premier League
Guardiola nuk e harron yllin që e kërkoi në verë, e dëshiron edhe tani në janar te Manchester City

Guardiola nuk e harron yllin që e kërkoi në verë, e dëshiron edhe tani në janar te Manchester City

Premier League
City ka një alternativë nëse nuk arrihet Musaiala

City ka një alternativë nëse nuk arrihet Musaiala

Premier League
City ende është në pritje të Paquetas, po pret reflektimin e West Hamit

City ende është në pritje të Paquetas, po pret reflektimin e West Hamit

Premier League
Si Lucas Paqueta dhe Luiz Henrique i bënë me para miqtë e tyre në Brazil: Të dy morën karton të verdh në të njëjtën ditë – rasti po hetohet

Si Lucas Paqueta dhe Luiz Henrique i bënë me para miqtë e tyre në Brazil: Të dy morën karton të verdh në të njëjtën ditë – rasti po hetohet

Premier League
Kalimi i Paquetas te Man City në pritje – nisin hetimet kundër brazilianit për baste të paligjshme

Kalimi i Paquetas te Man City në pritje – nisin hetimet kundër brazilianit për baste të paligjshme

Premier League
Refuzohet oferta e parë e Cityt për Paquetan, braziliani ka një klauzolë largimi

Refuzohet oferta e parë e Cityt për Paquetan, braziliani ka një klauzolë largimi

Premier League
City bën një ofertë befasuese për Lucas Paquetan

City bën një ofertë befasuese për Lucas Paquetan

Premier League
Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-2 West Ham: Paqueta e Bonnaventura më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-2 West Ham: Paqueta e Bonnaventura më të mirët në fushë

Ligat tjera