LAJMI I FUNDIT:
Lucas Hernandez

Lucas Hernandez

105 Artikuj

Info

Lucas Hernandez është francez i lindur më 14 shkurt të vitit 1996

Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Përfaqësueset
Lucas Hernandez ka pësuar dëmtim të rëndë, nuk do të luajë në Euro 2024

Lucas Hernandez ka pësuar dëmtim të rëndë, nuk do të luajë në Euro 2024

Përfaqësueset
Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Ligue 1
PSG merr një fitore komode në udhëtim ndaj Nantes

PSG merr një fitore komode në udhëtim ndaj Nantes

Ligue 1
Nga Rice te Caicedo dhe Bellingham – Formacioni me transferimet më të shtrenjta këtë verë

Nga Rice te Caicedo dhe Bellingham – Formacioni me transferimet më të shtrenjta këtë verë

Ndërkombëtare
Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Ligue 1
“Nuk besoj asnjë fjalë që thua” – legjenda e Bayernit kritikon Lucas Hernandezin

“Nuk besoj asnjë fjalë që thua” – legjenda e Bayernit kritikon Lucas Hernandezin

Ligue 1
Zyrtare: Hernandez nënshkruan me PSG-në

Zyrtare: Hernandez nënshkruan me PSG-në

Ligue 1
E kryer, Lucas Hernandez do të luajë te PSG – arrin në Paris për testet mjekësore

E kryer, Lucas Hernandez do të luajë te PSG – arrin në Paris për testet mjekësore

Ligue 1
PSG po bën ofertën e parë në drejtim të Bayernit për Lucas Hernandez

PSG po bën ofertën e parë në drejtim të Bayernit për Lucas Hernandez

Bundesliga
Lucas Hernandez i pavendosur për të ardhmen, të martën vendimi përfundimtar

Lucas Hernandez i pavendosur për të ardhmen, të martën vendimi përfundimtar

Bundesliga
Bayerni vendos për shitjen e Pavard dhe Lucas Hernandez, ia cakton çmimin e largimit mbrojtësve francezë

Bayerni vendos për shitjen e Pavard dhe Lucas Hernandez, ia cakton çmimin e largimit mbrojtësve francezë

Bundesliga


mob5