Bayern Munichu është treguar i fortë për Barcelonën duke e mposhtur në Allianz Arena.

Reklama

Paraqitja më e mirë e bavarezëve ka bërë që ata të marrin notë mesatare më të lartë se katalunasit.

Dy qendërmbrojtësit, Lucas Hernandez dhe Dayot Upamecano, i kanë marrë vlerësimet më të larta në këtë takim.

Bayern Munich shkëlqen në pjesën e dytë për ta mposhtur Barcelonën në super përballjen e Ligës së Kampionëve Bayern Munich shkëlqen në pjesën e dytë për ta mposhtur Barcelonën në super përballjen e Ligës së Kampionëve

Faza e mbrojtjes te Blaugranët, pos Marcos Alonsos, kanë marrë nota relativisht të ulëta.

Në vijim është vlerësimi i plotë i lojtarëve të të dyja skuadrave – sipas SofaScore – në ndeshjen Bayern Munich 2-0 Barcelona. /Telegrafi/