LAJMI I FUNDIT:

Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Lucas Hernandez mund ta pësojë keq nga Paris Saint-Germain, pas komenteve të bëra në një seancë stërvitore, aty ku përfshihen Kylian Mbappe dhe Ousmane Dembele

Sulmuesi 24-vjeçar e pyet anësorin se përse u larguar nga Barcelona dhe nuk këndoi në prezantimin para bashkëlojtarëve te parisienët, raporton Foot Mercato.

Kylian Mbappe i ka thënë Ousmane Dembeles: “Ti ke ardhur nga Barça. Pse nuk këndove (në takimin e parë të ekipit, që është traditë)?”.

Real Madridi "ka qeshur" me atë çfarë po synon PSG nga Mbappe
Lexo po ashtu Real Madridi "ka qeshur" me atë çfarë po synon PSG nga Mbappe

Lucas Hernandez nëdrhyri në bisedë dhe tha : “Si mund t’ju mësojë një ekip m**ti se si të këndoni?”.

Dembele mesa duket nuk u përgjigj dhe preferoi të heshte nga ai reagim i ish-anëtarit të Bayern Munichut.

Lucas Hernandez iu bashkua PSG-së nga Bayern Munich këtë verë, pasi ka kaluar katër vite në Gjermani. Ai luajti një rol të drejtpërdrejtë në turpërimin 8-2 të Barcelonës nga Bayern në 2020 në Ligën e Kampionëve. /Telegrafi/

@danielprezx

Ojo con esta conversación de Dembele con Mbappe y Lucas Hernandez #tiktokfootballacademy #footballtiktok #deportesentiktok #dembele #mbappe #psg #barça

♬ sonido original – Dani ⚽️🎙️

Në trend Sport

Më shumë
Dikur ishin refuzuar, tani janë lojtarë kyç: Gjashtë yje, një shqiptar mes tyre që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Dikur ishin refuzuar, tani janë lojtarë kyç: Gjashtë yje, një shqiptar mes tyre që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Përfaqësueset
Gjermania bindëse në start të Kampionatit Evropian 2024 – mposht me spektakël Skocinë

Gjermania bindëse në start të Kampionatit Evropian 2024 – mposht me spektakël Skocinë

Përfaqësueset
Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Gjermani 4-1 Skoci: Wirtz dhe Kroos shkëlqyen, por njëri i kaloi me paraqitje

Notat e lojtarëve, Gjermani 4-1 Skoci: Wirtz dhe Kroos shkëlqyen, por njëri i kaloi me paraqitje

Përfaqësueset
Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Përfaqësueset
Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Bundesliga
Kalo në kategori