LAJMI I FUNDIT:
Ousmane Dembele

Ousmane Dembele

630 Artikuj

Info

Ousmane Dembele ka lindur më 15 maj 1997 në Francë

Dembele ‘gozhdon’ Xavin për atë që i bëri te Barcelona, thur lavde për Enriquen

Dembele ‘gozhdon’ Xavin për atë që i bëri te Barcelona, thur lavde për Enriquen

Ligue 1
Dembele mund të transferohet në Ligën Premier, gjiganti anglez gati një ofertë të lartë për të

Dembele mund të transferohet në Ligën Premier, gjiganti anglez gati një ofertë të lartë për të

Ligue 1
Ousmane Dembele po largohet nga PSG

Ousmane Dembele po largohet nga PSG

Ligue 1
Ousmane Dembele: Ashtu siç tha Marcel Desailly, Mbappe do të transferohet në Ligën Saudite

Ousmane Dembele: Ashtu siç tha Marcel Desailly, Mbappe do të transferohet në Ligën Saudite

Ligue 1
Shumë debate për këtë moment: A ishte penallti për PSG-në kur Hummels e rrëzoi Dembelen?

Shumë debate për këtë moment: A ishte penallti për PSG-në kur Hummels e rrëzoi Dembelen?

Liga e Kampionëve
Dembele këmbëngul se ai e ‘do’ Barcelonën, pavarësisht vërshëllimave të tifozëve

Dembele këmbëngul se ai e ‘do’ Barcelonën, pavarësisht vërshëllimave të tifozëve

Liga e Kampionëve
PSG e nis fuqishëm pjesën e dytë, Dembele dhe Vitinha shokojnë Barcelonën

PSG e nis fuqishëm pjesën e dytë, Dembele dhe Vitinha shokojnë Barcelonën

Liga e Kampionëve
Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Ligue 1
“Kam vuajtur shumë të Barcelona” – Dembele flet për kohën e kaluar te katalanasit

“Kam vuajtur shumë të Barcelona” – Dembele flet për kohën e kaluar te katalanasit

La Liga
Dembele bën një krahasim banal mes PSG-së dhe Barcelonës: Janë të njëjta

Dembele bën një krahasim banal mes PSG-së dhe Barcelonës: Janë të njëjta

Ligue 1
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Shkumbin Pireva
Dembele shpjegon vendimin për t’u larguar nga Barcelona

Dembele shpjegon vendimin për t’u larguar nga Barcelona

Ligue 1
Ish-legjenda e Arsenalit këshillon “Topçinjtë” që të qëndrojnë larg Dembeles

Ish-legjenda e Arsenalit këshillon “Topçinjtë” që të qëndrojnë larg Dembeles

Premier League
PSG-ja fiton pa shumë probleme ndaj Montpellierit

PSG-ja fiton pa shumë probleme ndaj Montpellierit

Ligue 1
PSG reagon pasi katër futbollistët e tyre janë suspenduar për thirrjet homofobike

PSG reagon pasi katër futbollistët e tyre janë suspenduar për thirrjet homofobike

Ligue 1
Pezullohen katër lojtarë të PSG-së, mbyllet tribuna më e zjarrtë e tifozëve parisienë

Pezullohen katër lojtarë të PSG-së, mbyllet tribuna më e zjarrtë e tifozëve parisienë

Ligue 1
PSG mposht bindshëm në shtëpi Marseillen

PSG mposht bindshëm në shtëpi Marseillen

Ligue 1
Ndodh edhe kjo: PSG mendon ta largojë Dembelen një muaj pasi e bleu, tre klube angleze e duan huazimin e tij në janar

Ndodh edhe kjo: PSG mendon ta largojë Dembelen një muaj pasi e bleu, tre klube angleze e duan huazimin e tij në janar

Premier League
“Çfarë po bën ai në ekipin tonë”, tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

“Çfarë po bën ai në ekipin tonë”, tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

La Liga
Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

La Liga
Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Skandal nga Lucas Hernandez në stërvitjen e PSG-së: Fyen rëndë Barcelonën në një bashkëbisedim mes Mbappes dhe Dembeles

Ligue 1
Zbulohen dhjetë lojtarët më të shpejtë të Ligës së Kampionëve në sezonin 2022/23

Zbulohen dhjetë lojtarët më të shpejtë të Ligës së Kampionëve në sezonin 2022/23

Liga e Kampionëve
Barca mund të zëvendësojë Dembelen me sensacionin ganez të kërkuar nga Chelsea

Barca mund të zëvendësojë Dembelen me sensacionin ganez të kërkuar nga Chelsea

La Liga
Barcelona shfaqi problemin më të madh me Dembelen në mesazhin e lamtumirës për anësorin

Barcelona shfaqi problemin më të madh me Dembelen në mesazhin e lamtumirës për anësorin

La Liga