LAJMI I FUNDIT:
Kupa e Kosovës

Kupa e Kosovës

443 Artikuj

KFF Mitrovica fiton Kupën e Kosovës, duke mposhtur me rezultat të thellë KFF Kosovën

KFF Mitrovica fiton Kupën e Kosovës, duke mposhtur me rezultat të thellë KFF Kosovën

Ligat tjera
Ilir Daja, trajneri që vendosi dominim në futbollin kosovar

Ilir Daja, trajneri që vendosi dominim në futbollin kosovar

Shkumbin Pireva
Ballkani me kurorë të dyfishtë, fiton me penallti Kupën e Kosovës ndaj Prishtinës

Ballkani me kurorë të dyfishtë, fiton me penallti Kupën e Kosovës ndaj Prishtinës

Superliga
Spektakël me katër gola në finale, Prishtina kthehet në fund ndaj Ballkanit

Spektakël me katër gola në finale, Prishtina kthehet në fund ndaj Ballkanit

Superliga
Ballkani – Prishtina, formacionet zyrtare të finales së Kupës së Kosovës

Ballkani – Prishtina, formacionet zyrtare të finales së Kupës së Kosovës

Superliga
Fitorja e Ballkanit në finale i bën me mijëra euro Llapin, Dritën dhe Malishevën

Fitorja e Ballkanit në finale i bën me mijëra euro Llapin, Dritën dhe Malishevën

Superliga
Prishtina dhe Ballkani luajnë finalen e Kupës së Kosovës – kryeqytetasit për trofeun dhe daljen në Evropë, Ballkani për trofeun e dytë sezonal 

Prishtina dhe Ballkani luajnë finalen e Kupës së Kosovës – kryeqytetasit për trofeun dhe daljen në Evropë, Ballkani për trofeun e dytë sezonal 

Superliga
Para finales me Ballkanin, Egbo: Prishtina shkon për trofeun dhe për Evropën

Para finales me Ballkanin, Egbo: Prishtina shkon për trofeun dhe për Evropën

Superliga
Armend Thaqi për finalen ndaj Prishtinës: Luftojmë për t’ia sjell Ballkanit trofeun e parë të Kupës së Kosovës

Armend Thaqi për finalen ndaj Prishtinës: Luftojmë për t’ia sjell Ballkanit trofeun e parë të Kupës së Kosovës

Shkumbin Pireva
FFK vendos gjyqtarët e finales së Kupës së Kosovës, Genc Nuza ndan drejtësinë

FFK vendos gjyqtarët e finales së Kupës së Kosovës, Genc Nuza ndan drejtësinë

Superliga
Pse fituesi i Kupës së Kosovës i intereson edhe Llapit, Dritës dhe Malishevës?

Pse fituesi i Kupës së Kosovës i intereson edhe Llapit, Dritës dhe Malishevës?

Superliga
FFK konfirmon datën dhe orën e finales së Kupës së Kosovës

FFK konfirmon datën dhe orën e finales së Kupës së Kosovës

Superliga
Gjysmëfinale dramatike: Prishtina kalon në finale të Kupës së Kosovës duke e eliminuar Dritën në vazhdime

Gjysmëfinale dramatike: Prishtina kalon në finale të Kupës së Kosovës duke e eliminuar Dritën në vazhdime

Superliga
Kalim dramatik i Ballkanit në finale të Kupës së Kosovës – Suhareka sa nuk shkaktoi befasi

Kalim dramatik i Ballkanit në finale të Kupës së Kosovës – Suhareka sa nuk shkaktoi befasi

Superliga
Ballkani për ta konfirmuar vendin në finale, Suhareka për histori – formacionet zyrtare

Ballkani për ta konfirmuar vendin në finale, Suhareka për histori – formacionet zyrtare

Superliga
Drita dhe Prishtina kërkojnë një vend në finalen e Kupës së Kosovës, formacionet zyrtare

Drita dhe Prishtina kërkojnë një vend në finalen e Kupës së Kosovës, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve kthyese në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Dita e ndeshjeve kthyese në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Superliga
Shtyhen ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Kosovës

Shtyhen ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Kosovës

Kosovë
Të mërkurën luhen ndeshjet e kthimit në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës, Nuza dhe Shala ndajnë drejtësinë

Të mërkurën luhen ndeshjet e kthimit në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës, Nuza dhe Shala ndajnë drejtësinë

Superliga
“Do të jemi në finale” – Egbo flet pas barazimit ndaj Dritës

“Do të jemi në finale” – Egbo flet pas barazimit ndaj Dritës

Superliga
Ilir Daja e quan ditës feste fitoren minimale të Ballkanit përballë Suharekës

Ilir Daja e quan ditës feste fitoren minimale të Ballkanit përballë Suharekës

Superliga
Ramadani: Në Gjilan do të jetë ndryshe, kemi më shumë kualitet se Prishtina

Ramadani: Në Gjilan do të jetë ndryshe, kemi më shumë kualitet se Prishtina

Superliga
Prishtina ndalet nga VAR-i, barazim me Dritën në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Prishtina ndalet nga VAR-i, barazim me Dritën në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Superliga
Ballkani fiton në fund ndeshjen e parë gjysmëfinale në Kupën e Kosovës përballë Suharekës

Ballkani fiton në fund ndeshjen e parë gjysmëfinale në Kupën e Kosovës përballë Suharekës

Superliga


mob5