LAJMI I FUNDIT:

Kriptovaluta

770 Artikuj

Zbulohen armë dhe apartuara për prodhimin e kriptovalutave në Zubin Potok

Zbulohen armë dhe apartuara për prodhimin e kriptovalutave në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Donald Trump premton mbështetje për kriptovalutat

Donald Trump premton mbështetje për kriptovalutat

Botë
Ngordh qeni japonez që frymëzoi kriptovalutën DogeCoin

Ngordh qeni japonez që frymëzoi kriptovalutën DogeCoin

Nga Bota
Prodhonin kriptomonedha të paligjshme në banesë, arrestohet 67-vjeçari në Tepelenë, në kërkim i biri

Prodhonin kriptomonedha të paligjshme në banesë, arrestohet 67-vjeçari në Tepelenë, në kërkim i biri

Shqipëri
24 orë na ndajnë nga ngjarja e madhe Halving në Bitcoin

24 orë na ndajnë nga ngjarja e madhe Halving në Bitcoin

Biznes
Kujdes format e mashtrimit përmes kriptovalutave

Kujdes format e mashtrimit përmes kriptovalutave

Të Tjera
Bitcoin arrin një rekord të ri – shkon në mbi 71,000 dollarë

Bitcoin arrin një rekord të ri – shkon në mbi 71,000 dollarë

Botë
Në cilat vende njerëzit po investojnë më shumë në kriptovaluta?

Në cilat vende njerëzit po investojnë më shumë në kriptovaluta?

Botë
Bitcoin arrin një rekord të ri

Bitcoin arrin një rekord të ri

Botë
Vlera e Bitcoin shkon në mbi 65,000 dollarë – duke iu afruar nivelit më të lartë të të gjitha kohërave

Vlera e Bitcoin shkon në mbi 65,000 dollarë – duke iu afruar nivelit më të lartë të të gjitha kohërave

Botë
Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

Botë
Bitcoin arrin në mbi 50,000 dollarë – për herë të parë në më shumë se dy vjet

Bitcoin arrin në mbi 50,000 dollarë – për herë të parë në më shumë se dy vjet

Botë
Po mendoni të investoni në kriptovaluta – sa shumë mund të rritet vlera e Bitcoin në vitin 2024?

Po mendoni të investoni në kriptovaluta – sa shumë mund të rritet vlera e Bitcoin në vitin 2024?

Botë
Kriptorrëmujë në Kosovë, ligji ende i papërfunduar

Kriptorrëmujë në Kosovë, ligji ende i papërfunduar

Financa
Vlera e Bitcoin mund të rritet deri në 500,000 dollarë në 5 vitet e ardhshme – thotë Tom Lee i Fundstrat

Vlera e Bitcoin mund të rritet deri në 500,000 dollarë në 5 vitet e ardhshme – thotë Tom Lee i Fundstrat

Botë
Kreu i bankës më të madhe të Amerikës: Qeveria duhet të shkatërrojë kriptovalutat

Kreu i bankës më të madhe të Amerikës: Qeveria duhet të shkatërrojë kriptovalutat

Botë
Vlera e Bitcoin shkon në mbi 40 mijë dollarë, duke arritur çmimin më të lartë që prej 19 muajsh

Vlera e Bitcoin shkon në mbi 40 mijë dollarë, duke arritur çmimin më të lartë që prej 19 muajsh

Botë
Sekuestrohen pajisje për prodhimin e kriptovalutave në Mitrovicë të Veriut

Sekuestrohen pajisje për prodhimin e kriptovalutave në Mitrovicë të Veriut

Kronika e Zezë
Djali i presidentes së Bankës Qendrore Evropiane humbi paratë e investuara në kriptovaluta

Djali i presidentes së Bankës Qendrore Evropiane humbi paratë e investuara në kriptovaluta

Evropa
Arrestohet një person për mashtrim në shitjen e kripto-valutave në Fushë Kosovë

Arrestohet një person për mashtrim në shitjen e kripto-valutave në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Bitcoin është rritur 120 për qind këtë vit, Forbes tregon se çfarë të bëni me kriptovalutat e tjera

Bitcoin është rritur 120 për qind këtë vit, Forbes tregon se çfarë të bëni me kriptovalutat e tjera

Botë
Të dhënat e fundit: Bitcoin po i rritet vlera

Të dhënat e fundit: Bitcoin po i rritet vlera

Botë
Qytetarët raportuan për probleme me energji elektrike, policia sekuestroi 100 riga për prodhim të kriptovalutave në Zubin Potok

Qytetarët raportuan për probleme me energji elektrike, policia sekuestroi 100 riga për prodhim të kriptovalutave në Zubin Potok

Kosovë
Ferrari pranon pagesa me kriptovaluta në SHBA, në Evropë pritet ta bëjë të njëjtën gjë nga viti i ardhshëm

Ferrari pranon pagesa me kriptovaluta në SHBA, në Evropë pritet ta bëjë të njëjtën gjë nga viti i ardhshëm

Auto Lajme


mob5