LAJMI I FUNDIT:

KH Trepça

72 Artikuj

Besa Famgas fitoi derbin ndaj Trepçës, por gjyqtarët u sulmuan në Mitrovicë

Besa Famgas fitoi derbin ndaj Trepçës, por gjyqtarët u sulmuan në Mitrovicë

Hendboll
Greva e minatorëve, ndërmarrja “Trepça” publikon fotografi të sabotimit të punës dhe sjelljes së drekave e darkave

Greva e minatorëve, ndërmarrja “Trepça” publikon fotografi të sabotimit të punës dhe sjelljes së drekave e darkave

Të Tjera
Trepça pëson për një gol, i mungon fati në fund

Trepça pëson për një gol, i mungon fati në fund

Hendboll
Trepça barazon me Vogoscan në ndeshjen e parë

Trepça barazon me Vogoscan në ndeshjen e parë

Hendboll
Besa Famgas fiton edhe një trofe, mposht Trepçën në ‘Minatori’

Besa Famgas fiton edhe një trofe, mposht Trepçën në ‘Minatori’

Hendboll
Trepça përballë Vogoscas së Bosnje e Hercegovinës

Trepça përballë Vogoscas së Bosnje e Hercegovinës

Hendboll
Besa Famgas, kampione e Kosovës për herë të dhjetë rresht

Besa Famgas, kampione e Kosovës për herë të dhjetë rresht

Hendboll
Trepça-Besa, sfida e dytë finale e ‘play-offit’ në hendboll

Trepça-Besa, sfida e dytë finale e ‘play-offit’ në hendboll

Hendboll
Trepça në finale, fiton ndeshjen dramatike ndaj Prishtinës

Trepça në finale, fiton ndeshjen dramatike ndaj Prishtinës

Hendboll
Sali Maxhera e Luna Goncalves, më të mirët e turneut final të Kupës së hendbollit

Sali Maxhera e Luna Goncalves, më të mirët e turneut final të Kupës së hendbollit

Hendboll
Kushtrim Kastrati është pensionuar nga hendbolli

Kushtrim Kastrati është pensionuar nga hendbolli

Auto
Fituesit e Kupës së Kosovës në hendboll ndër vite

Fituesit e Kupës së Kosovës në hendboll ndër vite

Hendboll
Policia arreston dy persona pas dhunës në ndeshjen e hendbollit mes Vushtrrisë dhe Trepçës

Policia arreston dy persona pas dhunës në ndeshjen e hendbollit mes Vushtrrisë dhe Trepçës

Hendboll
Dhunë në hendboll: Lojtarët e Trepçës sulmohen në Vushtrri nga kundërshtarët dhe tifozët vendas

Dhunë në hendboll: Lojtarët e Trepçës sulmohen në Vushtrri nga kundërshtarët dhe tifozët vendas

Hendboll
Derbi i xhiros së 25-të në hendboll, Trepça pret Rahovecin

Derbi i xhiros së 25-të në hendboll, Trepça pret Rahovecin

Hendboll
Trepça fitoi derbin e hendbollit ndaj Prishtinës

Trepça fitoi derbin e hendbollit ndaj Prishtinës

Auto
Rahoveci-Trepça, derbi i madh i të premtes në hendboll

Rahoveci-Trepça, derbi i madh i të premtes në hendboll

Hendboll
Trepça, Prishtina, Rahoveci e Ferizaj me transferime të rëndësishme në hendboll

Trepça, Prishtina, Rahoveci e Ferizaj me transferime të rëndësishme në hendboll

Hendboll
Deçani e befasoi Prishtinën, Rahoveci fiton në Mitrovicë – rezultatet e xhiros së 14 në Superligën e hendbollit

Deçani e befasoi Prishtinën, Rahoveci fiton në Mitrovicë – rezultatet e xhiros së 14 në Superligën e hendbollit

Hendboll
Ndeshje interesante në xhiron e fundit të stinorit vjeshtor në hendboll

Ndeshje interesante në xhiron e fundit të stinorit vjeshtor në hendboll

Hendboll
Trepça triumfoi në ndeshjen e fortë ndaj Vëllaznimit

Trepça triumfoi në ndeshjen e fortë ndaj Vëllaznimit

Hendboll
Besa Famgas fitoi turneun “Jeton Tërstena – Tota” në hendboll

Besa Famgas fitoi turneun “Jeton Tërstena – Tota” në hendboll

Hendboll
Besa e fillon ndaj Trepçës mbrojtjen e titullit të Superligës në hendboll

Besa e fillon ndaj Trepçës mbrojtjen e titullit të Superligës në hendboll

Hendboll
Të enjten fillon ‘play-offi’ në hendboll, pritet ndeshje interesante mes Prishtinës dhe Trepçës

Të enjten fillon ‘play-offi’ në hendboll, pritet ndeshje interesante mes Prishtinës dhe Trepçës

Hendboll