LAJMI I FUNDIT:

KF Vllaznia Pozheran

95 Artikuj

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Liga e Parë
Futbollisti i Vllaznisë, Alban Rexhepi reagon për herë të parë pas atakut kardiak në ndeshjen ndaj Flamurtarit

Futbollisti i Vllaznisë, Alban Rexhepi reagon për herë të parë pas atakut kardiak në ndeshjen ndaj Flamurtarit

Liga e Parë
Agim Ademi viziton lojtarin e Vllaznisë së Pozheranit që pësoi atak kardiak

Agim Ademi viziton lojtarin e Vllaznisë së Pozheranit që pësoi atak kardiak

Liga e Parë
Intervenimi i shpejtë nga stafi mjekësor i Vllaznisë së Pozheranit, i shpëton jetën lojtarit Alban Rexhepi

Intervenimi i shpejtë nga stafi mjekësor i Vllaznisë së Pozheranit, i shpëton jetën lojtarit Alban Rexhepi

Kosovë
Favoritët kalojnë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës

Favoritët kalojnë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës

Superliga
2 Korriku pret Vllazninë në ndeshjen e vetme të ditës në Ligën e Parë

2 Korriku pret Vllazninë në ndeshjen e vetme të ditës në Ligën e Parë

Liga e Parë
Dukagjini, Ulpiana dhe 2 Korriku kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Dukagjini, Ulpiana dhe 2 Korriku kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Superliga
Tri ndeshje interesante në kuadër të 1/16 të Kupës së Kosovës

Tri ndeshje interesante në kuadër të 1/16 të Kupës së Kosovës

Superliga
Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liga e Parë
Vitia pret Flamurtarin në ndeshjen kryesore të javës në Ligën e Parë

Vitia pret Flamurtarin në ndeshjen kryesore të javës në Ligën e Parë

Liga e Parë
Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Liga e Parë
Katër ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë

Katër ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë

Liga e Parë
Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës – Prishtina, Feronikeli, Ballkani e Gjilani kalojnë tutje

Kosovë
Sot zhvillohen ndeshjen e Kupës së Kosovës, spikasin dy derbi

Sot zhvillohen ndeshjen e Kupës së Kosovës, spikasin dy derbi

Kosovë
Besa dhe Liria e nisin me fitore sezonin e ri në Ligën e Parë, rezultatet komplete dhe tabela

Besa dhe Liria e nisin me fitore sezonin e ri në Ligën e Parë, rezultatet komplete dhe tabela

Liga e Parë
Përurohet fusha e futbollit me bari sintetik në Sadovinë të Vitisë

Përurohet fusha e futbollit me bari sintetik në Sadovinë të Vitisë

Liga e Parë
Festim Alidema, ylli që po shkëlqen në Superligë: Rikthimi nga humbja tragjike e familjes, në majat e futbollit vendor

Festim Alidema, ylli që po shkëlqen në Superligë: Rikthimi nga humbja tragjike e familjes, në majat e futbollit vendor

Lavdim Pireva
Trepça ’89 e përcjellë Vllazninë në Ligën e Parë me gjashtë gola

Trepça ’89 e përcjellë Vllazninë në Ligën e Parë me gjashtë gola

Superliga
Java e fundit në Superligën e Kosovës starton sot, vëmendja tek golashënuesit

Java e fundit në Superligën e Kosovës starton sot, vëmendja tek golashënuesit

Superliga
Besa mposht Vllazninë në duelin e skuadrave të rëna nga Superliga

Besa mposht Vllazninë në duelin e skuadrave të rëna nga Superliga

Superliga
Flamurtari siguron barazhin për mbijetesë, Besa largohet nga elita

Flamurtari siguron barazhin për mbijetesë, Besa largohet nga elita

Superliga
Drita – Liria, derbi i javës së 31-të në Superligë

Drita – Liria, derbi i javës së 31-të në Superligë

Superliga
Sejdiu e nis me fitore punën te Vëllaznimi

Sejdiu e nis me fitore punën te Vëllaznimi

Superliga
Drenica fiton lehtësisht me shumë gola ndaj Vllaznisë së Pozheranit

Drenica fiton lehtësisht me shumë gola ndaj Vllaznisë së Pozheranit

Superliga