LAJMI I FUNDIT:

KF Trepça '89

1046 Artikuj

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës, përballje interesante në çerekfinale

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës, përballje interesante në çerekfinale

Superliga
Mësohen çerekfinalistët në Kupën e Kosovës: Tetë skuadra për të vetmin qëllim, ta fitojnë trofeun dhe ta sigurojnë daljen në Evropë

Mësohen çerekfinalistët në Kupën e Kosovës: Tetë skuadra për të vetmin qëllim, ta fitojnë trofeun dhe ta sigurojnë daljen në Evropë

Superliga
Rikthim sensacional, Trepça ’89 eliminon Llapin nga Kupa e Kosovës

Rikthim sensacional, Trepça ’89 eliminon Llapin nga Kupa e Kosovës

Superliga
Dukagjini triumfon minimalisht ndaj Dinamos dhe siguron çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Dukagjini triumfon minimalisht ndaj Dinamos dhe siguron çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Superliga
Luhen katër ndeshje të tjera në Kupën e Kosovës, do të kompletohen skuadrat çerekfinaliste 

Luhen katër ndeshje të tjera në Kupën e Kosovës, do të kompletohen skuadrat çerekfinaliste 

Superliga
Caktohet orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Caktohet orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Superliga
Hidhet shorti për 1/8 e finales në Kupën e Kosovës: Ndeshja kryesore mes Gjilanit dhe Prishtinës

Hidhet shorti për 1/8 e finales në Kupën e Kosovës: Ndeshja kryesore mes Gjilanit dhe Prishtinës

Superliga
Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, dihet edhe data e shortit

Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, dihet edhe data e shortit

Sport vendor
Liga e Parë: Vazhdon dominimi i Dinamos në Grupin A, Prishtina e Re lider në atë B

Liga e Parë: Vazhdon dominimi i Dinamos në Grupin A, Prishtina e Re lider në atë B

Liga e Parë
Liga e Parë – grupet A dhe B: Dinamo dhe Ulpiana të pandalshme

Liga e Parë – grupet A dhe B: Dinamo dhe Ulpiana të pandalshme

Liga e Parë
Gola dhe befasi – rezultatet dhe tabelat në dy grupet e Ligës së Parë

Gola dhe befasi – rezultatet dhe tabelat në dy grupet e Ligës së Parë

Liga e Parë
Ballkani kërkon të arrijë atë që nuk e ka arritur asnjë skuadër nga Kosova

Ballkani kërkon të arrijë atë që nuk e ka arritur asnjë skuadër nga Kosova

Shkumbin Pireva
Marrëveshje interesante mes Prishtinës dhe Trepçës ’89 për Rilind Namanin

Marrëveshje interesante mes Prishtinës dhe Trepçës ’89 për Rilind Namanin

Superliga
Otto John vazhdon karrierën në Azerbajxhan, prezantohet nga klubi Turan Tovuz

Otto John vazhdon karrierën në Azerbajxhan, prezantohet nga klubi Turan Tovuz

Ligat tjera
Robert Gjeraj pensionohet nga futbolli në moshën 39-vjeçare

Robert Gjeraj pensionohet nga futbolli në moshën 39-vjeçare

Superliga
FFK reagon për dy ndeshjet e dyshuara për tolerime në Albi Mall Superligë

FFK reagon për dy ndeshjet e dyshuara për tolerime në Albi Mall Superligë

Superliga
Këshilli kombëtar konfirmon hetimet për dy ndeshjet e Superligës

Këshilli kombëtar konfirmon hetimet për dy ndeshjet e Superligës

Superliga
Sokoli i bindur se dy ndeshjet e Superligës do të hetohen nga UEFA

Sokoli i bindur se dy ndeshjet e Superligës do të hetohen nga UEFA

Superliga
Trepça ’89 i reagon FFK-së për rezultatin e ndeshjes mes Ferizajt dhe Dukagjinit

Trepça ’89 i reagon FFK-së për rezultatin e ndeshjes mes Ferizajt dhe Dukagjinit

Superliga
Goli tjetër i përfolur në rrjetet sociale: Trepça ’89 po ashtu shënoi në kohën shtesë ndaj Prishtinës

Goli tjetër i përfolur në rrjetet sociale: Trepça ’89 po ashtu shënoi në kohën shtesë ndaj Prishtinës

Superliga
Trepça ’89 bie në Ligën e Parë përkundër fitores ndaj Prishtinës

Trepça ’89 bie në Ligën e Parë përkundër fitores ndaj Prishtinës

Superliga
Trepça ’89 dhe Prishtina luajnë vetëm për fitore, formacionet zyrtare

Trepça ’89 dhe Prishtina luajnë vetëm për fitore, formacionet zyrtare

Superliga
Çfarë pritet të vendos xhiro e fundit në Superligën e Kosovës?

Çfarë pritet të vendos xhiro e fundit në Superligën e Kosovës?

Superliga
Xhiro e fundit në Superligë, luhet për pozitën e barazhit dhe vendin e katërt

Xhiro e fundit në Superligë, luhet për pozitën e barazhit dhe vendin e katërt

Superliga