LAJMI I FUNDIT:

KF Arbëria

244 Artikuj

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Liga e Parë
Ulpiana dhe Onix dy skuadrat tjera çerekfinaliste në Kupën e Kosovës

Ulpiana dhe Onix dy skuadrat tjera çerekfinaliste në Kupën e Kosovës

Superliga
Rikthehet futbolli kosovar, sot zhvillohet katër ndeshje në 1/8 e finales në Kupën e Kosovës

Rikthehet futbolli kosovar, sot zhvillohet katër ndeshje në 1/8 e finales në Kupën e Kosovës

Superliga
Rikthehet futbolli kosovar me ndeshjet e Kupës, delegohen gjyqtarët për 1/8 e finales

Rikthehet futbolli kosovar me ndeshjet e Kupës, delegohen gjyqtarët për 1/8 e finales

Superliga
Orari i ndeshjeve të 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Sport vendor
Zyrtare: Portieri Andi Thaqi nënshkruan me Ulpianën

Zyrtare: Portieri Andi Thaqi nënshkruan me Ulpianën

Superliga
Zyrtare: Malisheva me goditje të dyfishtë – u bashkohen Gërbeshi e Ibrahimi

Zyrtare: Malisheva me goditje të dyfishtë – u bashkohen Gërbeshi e Ibrahimi

Superliga
Hidhet shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës

Hidhet shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës

Superliga
Dukagjini, Arbëria e KEK-u kalojnë tutje

Dukagjini, Arbëria e KEK-u kalojnë tutje

Superliga
Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Superliga
Arbëria e transferon Eugen Rafunën

Arbëria e transferon Eugen Rafunën

Sport vendor
Zyrtare: Drita nënshkruan me Almir Kryeziun

Zyrtare: Drita nënshkruan me Almir Kryeziun

Superliga
Zyrtare: Malisheva nënshkruan edhe me Agron Bruqin

Zyrtare: Malisheva nënshkruan edhe me Agron Bruqin

Superliga
Përfundoi edicioni 2020/21 në Superligën e Kosovës: Kush luan në Ligën e Kampionëve, atë të Evropës, mbijetesa, barazhi dhe kush ra nga liga

Përfundoi edicioni 2020/21 në Superligën e Kosovës: Kush luan në Ligën e Kampionëve, atë të Evropës, mbijetesa, barazhi dhe kush ra nga liga

Superliga
Drita shkon në parakualifikimet e Evropës – pas fitores komode ndaj Arbërisë

Drita shkon në parakualifikimet e Evropës – pas fitores komode ndaj Arbërisë

Superliga
Drita luan për Evropë, Arbëria për mbijetesë – formacionet zyrtare

Drita luan për Evropë, Arbëria për mbijetesë – formacionet zyrtare

Superliga
Java e fundit në Superligën e Kosovës, luhet për Evropën dhe mbijetesën

Java e fundit në Superligën e Kosovës, luhet për Evropën dhe mbijetesën

Superliga
Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 35-të: Prishtina u shpall kampion, lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë

Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 35-të: Prishtina u shpall kampion, lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë

Superliga
Lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë: Arbëria mposht Llapin, Feronikeli fiton me rezultat komod ndaj Besës

Lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë: Arbëria mposht Llapin, Feronikeli fiton me rezultat komod ndaj Besës

Superliga
Arbëria – Llapi, Feronikeli – Besa: Formacionet zyrtare

Arbëria – Llapi, Feronikeli – Besa: Formacionet zyrtare

Superliga
Ndeshje vendimtare në Superligë, Prishtinës i nevojitet një pikë për titullin

Ndeshje vendimtare në Superligë, Prishtinës i nevojitet një pikë për titullin

Superliga
Renditja tabelare pas javës së 34-të në Superligën e Kosovës: Prishtina vetëm një pikë larg shpalljes kampion

Renditja tabelare pas javës së 34-të në Superligën e Kosovës: Prishtina vetëm një pikë larg shpalljes kampion

Superliga
Paqe mes Arbërisë dhe Drenicës

Paqe mes Arbërisë dhe Drenicës

Superliga
Përballje direkte për mbijetesë mes Arbërisë dhe Drenicës, formacionet zyrtare

Përballje direkte për mbijetesë mes Arbërisë dhe Drenicës, formacionet zyrtare

Superliga