LAJMI I FUNDIT:

KB Rahoveci

448 Artikuj

Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit në garat e rregullta në Superligë

Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit në garat e rregullta në Superligë

Super Liga
Prishtina fiton bindshëm ndaj Rahovecit

Prishtina fiton bindshëm ndaj Rahovecit

Super Liga
Superliga vazhdon me xhiron e 27-të, nxehtë në Gjakovë e Suharekë

Superliga vazhdon me xhiron e 27-të, nxehtë në Gjakovë e Suharekë

Super Liga
Trepça – Peja, derbi i xhiros së 26-të në Superligë

Trepça – Peja, derbi i xhiros së 26-të në Superligë

Super Liga
Orari i xhiros së 25-të në Superligë, derbi në kryeqytet

Orari i xhiros së 25-të në Superligë, derbi në kryeqytet

Super Liga
Trepça nuk ndalet, shënon fitore ndaj Rahovecit

Trepça nuk ndalet, shënon fitore ndaj Rahovecit

Super Liga
Sfida interesante zhvillohen në xhiron e 24-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Sfida interesante zhvillohen në xhiron e 24-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Duele interesante në xhiron e 23-të të Superligës së Kosovës në basketboll

Duele interesante në xhiron e 23-të të Superligës së Kosovës në basketboll

Super Liga
Trepça mposht Rahovecin dhe kalon në finale

Trepça mposht Rahovecin dhe kalon në finale

Super Liga
Rahoveci mposht Pejën dhe kalon në gjysmëfinale

Rahoveci mposht Pejën dhe kalon në gjysmëfinale

Super Liga
Golden Eagle Ylli mposht Rahovecin dhe merr kreun

Golden Eagle Ylli mposht Rahovecin dhe merr kreun

Basketboll
Xhiro e 22-të në Superligë, derbi mes Pejës dhe Prishtinës

Xhiro e 22-të në Superligë, derbi mes Pejës dhe Prishtinës

Superliga
Peja siguron fitoren në dhjetë minutat e fundit ndaj Rahovecit

Peja siguron fitoren në dhjetë minutat e fundit ndaj Rahovecit

Super Liga
Duele interesante në xhiron e 21-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Duele interesante në xhiron e 21-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Fitore e thellë e Sigal Prishtinës në udhëtim te Rahoveci

Fitore e thellë e Sigal Prishtinës në udhëtim te Rahoveci

Super Liga
Trepça – Ylli, kryendeshja e xhiros së 20-të në Superligë

Trepça – Ylli, kryendeshja e xhiros së 20-të në Superligë

Super Liga
Peja pret Trepçën, java e 19-të me super ndeshje në elitën e basketbollit kosovar

Peja pret Trepçën, java e 19-të me super ndeshje në elitën e basketbollit kosovar

Super Liga
Super përballje në xhiron e 18-të, Trepça pret Prishtinën në ‘Minatori’

Super përballje në xhiron e 18-të, Trepça pret Prishtinën në ‘Minatori’

Super Liga
Ngjarjet e vitit 2022 në basketbolin kosovar

Ngjarjet e vitit 2022 në basketbolin kosovar

Super Liga
Vëllaznimi shënoi fitore të lehtë ndaj Rahovecit

Vëllaznimi shënoi fitore të lehtë ndaj Rahovecit

Super Liga
Xhiroja e fundit për vitin 2022 në Superligën e basketbollit

Xhiroja e fundit për vitin 2022 në Superligën e basketbollit

Super Liga
Çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës në basketboll

Çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Përfundon afati kalimtar për lojtarët vendor në elitën e basketbollit kosovar

Përfundon afati kalimtar për lojtarët vendor në elitën e basketbollit kosovar

Super Liga
Peja fiton me rikthim në udhëtim te Rahoveci

Peja fiton me rikthim në udhëtim te Rahoveci

Super Liga