LAJMI I FUNDIT:

Çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës në basketboll

Çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës në basketboll
(Foto: basketbolli.com)

Pas përfundimit të pjesës së parë të kampionatit, tashmë dihen çiftet e ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Kosovës, që do të zhvillohen më 15-19 Shkurt 2023.

Reklama

Grupi A

Peja – Rahoveci

Grupi D

Trepça – Vëllaznimi

Grupi B

Sigal Prishtina – Bashkimi

Grupi C

Golden Eagle Ylli – Ponte Prizreni


Në gjysmëfinale do të takohen fituesi i Grupit A ndaj fituesit të Grupit D, si dhe fituesi i Grupit B ndaj fituesit të Grupit C.

Më 19 shkurt 2023 është paraparë të zhvillohet finalja e madhe.

Në trend Sport

Më shumë
Drejtori në largim i Barcelonës zbulon se çfarë po ndodhë me rastin e Messit

Drejtori në largim i Barcelonës zbulon se çfarë po ndodhë me rastin e Messit

La Liga
Si e kishte parashikuar saktë nëna e ndjerë e Adriano Gallianit rrugëtimin e Monzas për në Serie A

Si e kishte parashikuar saktë nëna e ndjerë e Adriano Gallianit rrugëtimin e Monzas për në Serie A

Serie A
Pochettino e do njërin ndër yjet më të mëdhenj të Real Madridit te Chelsea

Pochettino e do njërin ndër yjet më të mëdhenj të Real Madridit te Chelsea

Premier League
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Vetëm 15 vjeç, por talenti i Barcelonës ka shënuar njërin ndër golat më të bukur të këtij sezoni

Vetëm 15 vjeç, por talenti i Barcelonës ka shënuar njërin ndër golat më të bukur të këtij sezoni

La Liga
Quincy Promes përballet me burg për importimin e 1370 kilogramëve kokainë në vlerë prej 75 milionë eurove

Quincy Promes përballet me burg për importimin e 1370 kilogramëve kokainë në vlerë prej 75 milionë eurove

Ndërkombëtare
Kalo në kategori