LAJMI I FUNDIT:

KB Ylli

413 Artikuj

Ylli kalon në gjysmëfinale, do të takohet me Pejën

Ylli kalon në gjysmëfinale, do të takohet me Pejën

Super Liga
Ylli fiton me lehtësi ndaj Bashkimit ndeshjen e parë në play-off

Ylli fiton me lehtësi ndaj Bashkimit ndeshjen e parë në play-off

Super Liga
Zhvillohen dy ndeshjet e para çerekfinale, sot fillon ‘Play-Off-i në Superligën e Kosovës në basketboll

Zhvillohen dy ndeshjet e para çerekfinale, sot fillon ‘Play-Off-i në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Fillon ‘Play-Off’-i në Superligën e Kosovës, zhvillohen dy ndeshje çerekfinale

Fillon ‘Play-Off’-i në Superligën e Kosovës, zhvillohen dy ndeshje çerekfinale

Super Liga
Ylli ia ndërprenë serinë e fitoreve Trepçës para fillimit të play-offit

Ylli ia ndërprenë serinë e fitoreve Trepçës para fillimit të play-offit

Super Liga
Peja siguron vendin e dytë dhe play-offin nga gjysëmfinalja

Peja siguron vendin e dytë dhe play-offin nga gjysëmfinalja

Super Liga
Ylli dhe Trepça përballen në Vlorë në finalen e Ligës Unike

Ylli dhe Trepça përballen në Vlorë në finalen e Ligës Unike

Liga Unike
Ylli finalisti i parë në Ligën Unike, mposht thellë Pejën

Ylli finalisti i parë në Ligën Unike, mposht thellë Pejën

Liga Unike
Vlora është qyteti mikpritës i Final 8 Liga Unike Lajthiza për meshkuj

Vlora është qyteti mikpritës i Final 8 Liga Unike Lajthiza për meshkuj

Super Liga
Golden Eagle Ylli fiton përballjen ndaj Vëllaznimit

Golden Eagle Ylli fiton përballjen ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Xhiro e 26-të luhet në mesjavë, përballje interesante në Superligë

Xhiro e 26-të luhet në mesjavë, përballje interesante në Superligë

Super Liga
Sfida interesante në xhiron e 25-të, vëmendja në Karagaçi

Sfida interesante në xhiron e 25-të, vëmendja në Karagaçi

Super Liga
Kryendeshja e xhiros së 24-të zhvillohet në Minatori, Trepça pret Pejën

Kryendeshja e xhiros së 24-të zhvillohet në Minatori, Trepça pret Pejën

Super Liga
Ylli fiton me lehtësi ndaj Istogut

Ylli fiton me lehtësi ndaj Istogut

Super Liga
Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
Trepça dominon Yllin, kalon në finalen e Kupës së Kosovës

Trepça dominon Yllin, kalon në finalen e Kupës së Kosovës

Super Liga
Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Ylli fiton me lehtësi ndaj Vëllaznimit, i bashkohet Trepçës në gjysmëfinale

Ylli fiton me lehtësi ndaj Vëllaznimit, i bashkohet Trepçës në gjysmëfinale

Super Liga
Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Super Liga
Thomas shkëlqen në derbi dhe shpallet MVP

Thomas shkëlqen në derbi dhe shpallet MVP

Super Liga
Ylli fiton ndaj Proton Cable Prizrenit dhe i afrohet vendit të tretë

Ylli fiton ndaj Proton Cable Prizrenit dhe i afrohet vendit të tretë

Super Liga
Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super Liga
Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Super Liga
Ylli fiton përballë Istogut

Ylli fiton përballë Istogut

Basketboll